reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav ależ ci brzuszek do przodu wystrzelił :szok: jest troszke niżej ale to pewnie przez ciężar :tak: Buzi w pępuszek :*

A smoczek to ten najmniejszy z najmniejszych :-D a mu pół buzi zakrywa XD


Sog w takim razie trzymamy kciuki za jutrezjszy pomyślny zabieg... i przytulam mocno!! Jesteś fantastyczną i bardzo silną kobietą, życzę ci zeby się wam w koncu udało donosić maleństwo...


Magda
super wierszyk!! :tak: Masz talent!! :-D


Miq myślę że możesz już teraz zrobić :tak:


Dzisiaj mały jakiś marudny... tak się domaga mamy ze szok... nie da się nawet na chwile zostawić... Dzisiaj tak do cycek się dla mnie wtulił że aż myślałam ze serce mi pęknie, tak mu dobrze było... Dla tych maluchów mama to jest po prostu bóstwo... :happy:
 
reklama
fifka: no własnie to takie cudowne ze to malenstwo tak polega na mami,ufa je bezgranicznie i własciwie tylko mamy mu potrzeba, az łezka sie kreci na musl o takiej malenkiej kruchej istocie

a brzuch to fakt ze mam wielki, i do tego wielkie dupsko :-Djuz ledwo w ciazowe jeansy wchodze
 
lamia a nie lubisz jęczmiennej kaszy? dla mnie sto razy lepsza niż gryczana jest. haha nie spalę ale powiem ci że jak by mi się geniusz utrzymał na resztę dnia to dziś skończę ten rozdział i mogę wysyłać i czekać na kasę. a mam do piątku do zrobienie jeszcze jeden i kawałek dla męża.

fifka oj bo chłopaki co cycusie mamusi ;)


lamia a chcesz we dupsko? ty uważaj bo zrobię zfdjęcie i mojego ci wyślę :p to koszmary po nocach mieć będziesz. i w jaki rozmiar ci się ledwie mieści 36? 38?
 
Hej :)
Lamia brzuszek ładniutki :) Maleńka rośnie :) Już niedługo będzie z wami :)

Fifka Konradek super wygląda z tym smokiem ;p Przerozkoszny :)

Kurczę jak wychodziłam do pracy było -21C....masakra, ja chcę już wiosnę :(
 
neciuszka: to rozmiarv 42 wiec siedz cicho:-p

a kiedys jadłam jeczmienna musze sobie przypomniec jej smak to moze mi podpasuje- dziekievza rady
a no o meza trzeba dbac, zrob mu papu:-D ja tomjeszcze oprocz karmienia mojego kąpie :-p

laura: wiem co czujesz, ja tez chce woisne, zreszta zawsze nienawidziłam zimy i jak dla mnie mogła by trwac 2 tygodnie albo wcale;-)


a jak tam ciekawe magdalena z Bartusiem ?
no i iwasek wiecie cos?
 
soglam psy dobrze :-) młody ostatnio najmłodszy w stawce zgarnął prawie wszystko co mógł :p mógł jeszcze zostać zwycięzcą rasy :D no ale on dopiero młodzież jest więc do psów z kl. championów dużo mu brakuje :D

dzięki za pochwały na temat wierszyka :-) ale to wy się starać musicie ,żeby on był ciągnięty dalej :p
 
Dzień doberek! Stęsnikniłam się za wami już dość więc jeśli mogę to wracam! :-p

Fifka Konradek potrzebuje jeszcze więcej Ciebie bo jest wcześniej urodzony... mój Bartuś też tak miał i nie miałam serca mu odmawiać! W szpitalu leżał cał czas ze mną w łóżku, w domku już starałam się ograniczać żeby go nie przyzwyczajać. Teraz śpi całą noc w łóżeczku, nad ranem biorę go do siebie i śpimy sobie jeszcze do 10 a w ciągu dnia leży w wózeczku przy nas albo koło nas na sofie :-p

Poza tym zazdroszczę figury :-( ja jestem załamana! :-( ale tylko przez chwilę póki nie spojrzę na Bartusia i wszystko znika! No ale niestety, rozstępy które pojawiły się w ciągu ostatniego miesiąca są straszne! Brzuch sflaczały i okropny :-( a najlepsze jest w tym wszystkim to, że każdy mi to wypominy i dopieprza się do mojego brzuszyska i wtedy jest jeszcze gorzej ze mną... :/ kupiłam sobie krem na blizny NO-SCAR i muszę powiedzieć, że efekty już widać (bledną) ale drogi interes bo pojemniczek 50ml kosztuje 50zł a starczył mi na 2 tygodnie :eek:

OJOJ jaki on slodziasty ;-) i jaki opalony ;-) czyzbys duzo Marcheweczki jadla ? ;-)

Raczej nie. W ciąży piłam co dziennie Kubusie ale myślę, że to też dlatego, że ja mam ciemną karnację...

A ja dzisiaj kupiłam stanik do karmienia - dopiero.... Czuje się jak nowo narodzona bo tak mnie cycki bolały od nawału mleka...


WIADOMOŚĆ DLA CIĘŻARÓWEK!!!
Jeśli zamierzacie karmić piersią sprawcie sobie choć jeden taki stanik... niby ze zwykłym da się radę, ale w nocy te fiszbiny i druty kaleczą i tak obolałe piersi... a bez stanika spać się nie da bo zalewam się mlekiem.... :no:

Ja też się pod tym podpisuję! Bez stanika ani rusz! Jak gdzieś wychodzę to zakładam zwykły (bo w tym niezbyt prezentują się piersi) ale po domu i do spania to tylko te zwykłe bez fiszbinów! I ja kupiłam na Allegro zwykłe bawełniane za całe 8,90zł i polecam jak najbardziej!! :-)

Ael błagam o radę, co na pleśniawki?
właśnie mama przez skype wypatrzyła u mojej małej i to jest pewnie przyczyna tego, że nie chce jeść plisss poratuj

Mi pediatra mówiła, że pleśniawki mogą się robić też od tego, ze na ustach dziecka zostaje mleczko, taki maluch nie potrafi się dokładnie oblizać więc trzeba dbać o to żeby przemywać mu buzie po każdym karmieniu. Używam tego samego preparatu co Ael a Ty najlepiej jakbyś poszła do apteki i na pewno coś Ci doradzą ;-)


A ja dziś jestem pierwszy dzień sama z Bartusiem w domku :-) mój mąż pierwszy raz od porodu poszedł do pracy :-) muszę wszystko ogarnąć sama... a tak to mogłam się iść umyć a małż dopatrywał małego ale za to wyspaliśmy się nad ranem bo mieliśmy więcej miejsca w łóżku więc jakieś plusy też są :-p

Poza tym chciałam się pochwalić, że pojechaliśmy ostatnio do sklepu małemu po nowe śpiochy i body (bo już wyrósł z 56) i.... kupiliśmy rogówkę! :-D fakt, ze planowaliśmy ten zakup ale mieliśmy dopiero pojeździć i pooglądać co jest w sklepach a tu spodobała nam się pierwsza lepsza i od razu się zdecydowaliśmy. Będzie w środę i już się nie mogę doczekać!!!
 
witam ;-)
atanek;dla ciebie moj brzuszek,
no i co myślicie ze mi troche opadł, bo takie mam wrażenie
26 tydzien i 29 tydzien
Zobacz załącznik 433895Zobacz załącznik 433896

dzieki dzeiwczyny za słowa pociechy odnościen (.)(.) :-D

fifciu: ależ on cudny a ten wielki smok przy jego drobnej buźce jest czaderski :-D
odrobine od dzidzi opadl bo rosnie od ciezaru a tak to slodziastyyyyyyy ;-)

zafasolkuje za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i reszta co na wizyte idzie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ael no no dokladnie rok szok jak ten czas idzie ;-)

magda no no ślicznie przerobilas wierszyk ;* zdolniacha ;-)

fifka no no maly przystojniak i cwaniak rosnie ;-)

sun &&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~
a ja sie melduje ze nie lubie tego lekarza nawet nie kazal siadac na fotel wypisal tylko l4 i kazal co tydzien chodzic na ktg... a dzis na ktg to spkoj nad spokojem bo w nocy sie meczylam a potem byl juz spokoj... wiec watpie ze dzis urodze...ma czas a na dworze zimno wiec niech siedzi w srodku jak najdluzej ;-)

kasia.natka jeszcze raaz STO LAT z okazji urodzinek ;-)
 
reklama
O Lamia dziękuję, że pamiętałaś jeszcze o Nas :-p dobrze, tylko mały ma cały czas te okropne wzdęcia :-( już tydzień podajemy Bobotic i narazie nic nie jest lepiej... :-(
 
Do góry