reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

natkusia: no sliczny brzuszek, a wiesz juz co tam masz, bo ja widze dziewczynkę :-D

fifka: o to wspołczuję bolu, ja tego własnie najbardziej si,ę boję i mimo że nie podoba mi sie to będe masować krocze zeby nie było nacinane,
a to życzę udanego romantycznego wieczoru ;-)

neciuszka: a co na obiad serwujesz dzisiaj ?

zaraz ma mnie odwiedzic koleżanka, to sobie w końcu poplotkuję :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lamiav mi położna mówiła że te masowanie itp nie daje żadnej gwaracji... tak jak te smarowanie żeby nie było rozstępów... ja praktycznie nie smarowałam a nie mam ani jednego... a są dziewczyny które nacierały się drogimi maściami itp a cały brzuch mają poharatany... Mnie nacięli bo mały zaczął się podduszać... a większego dziecka już bym nie urodziła bo by ugrzęzło... :no:


Magda popieram! Czekamy na Pyscka!


Natkusia da się przeżyć. Maleństwo rekompensuje ten ból :tak:


A mój już znowu na niamu mnie woła! Boze ile ja mam mleka... teraz chyba mam ten "nawał" piersi jak kamienie... jestem w stanie odciągnąć pokarm, małego nakarmić i się jeszcze zalać mlekiem z drugiej piersi :no: w tej chwili bliźniaków bym wykarmia :-D a tak się bałam ze mleka mieć nie będe...
 
Lamia a zrodziło nam się i będą udka pieczone w piekarniku bez tłuszczu do tego ziemniaczki pieczone w oleju jak frytki tylko ćwiartki i do tego zrobiłam sos czosnkowo ziołowy.
 
natkusia: no sliczny brzuszek, a wiesz juz co tam masz, bo ja widze dziewczynkę :-D

Hmm.. Byliśmy w grudniu na prenatalnych u jednej ze specjalistek w diagnostyce prenatalnej i ona z pewnością w głosie powiedziała, że będzie CHŁOPAK i pokazała nam siusiaka :-D ponoć kobieta się nie myli :confused2: ale 20 lutego będziemy mieć potwierdzenie.

Fifka tylko się cieszyć, że dużo mleka :-) Konrad na pewno szczęśliwy z tego powodu ;-) wstaw za niedługo foto przystojniaka i ucałuj go od cioci :*

Netka zrobiłaś mi smaka na frytasy :sorry:
 
Dzień dobry :-)

Kati witam serdecznie.!! i mam nadzieję, że szybko będziesz miała swoją upragnioną fasolkę. :tak: zaciskam kciuki za was &&&&&&&&&
Donia cudo z tej twojej Amelci.!! ucałować poproszę w tą małą girkę ;-):tak:

No Ael pochwaliła się, jakimś zdjęciem którego nie wstawiła i uciekła.. Nie ładnie tak!!!!

A u mnie @ robi mi niezłe psikusy.. W czwartek w nocy pojawiła się na chwilę i do dziś cisza.. W poprzednim cyklu było podobnie pojawiła się na chwilę potem kilka dni cisz i znowu na jeden dzień tylko, że dziwna była bo na początku i pod koniec było takie jakby brudzenie bardziej i pod kolor brązowy podchodziło... Kurde nie wiem co się dzieje.. :eek:

Wszystkie pouciekały to i ja uciekam coś zjeść ;-)
 
Ostatnia edycja:
Neciuszka ja tułałam się po różnych profesorach i każdy wymyślał coś innego :)
Ale wczoraj mój gin. powiedział, że pęcherzyk ma 13mm i jak tak dalej będzie rósł to mam szanse na owulacje i może uda się zafasolkować :)
Dziękuję dziewczynki za miłe przywitanie i za Fluidki od Ciebie Atan :)
Niema za co ;-)mam nadzieje ze pomoga ;-)

Witajcie kochane
przedstawiam Wam nasze małe-wielkie szczęście
Ojojoj śliczne Gratuluje :-*
Matkoo.. mdłości miałam do 13t i proszę nie przypominaj mi o tym :-p na szczęście nie wymiotowałam ale miałam 24h na dobę mdłości i to był najgorszy okres.. A teraz już jest lepiej :-) a co do smaków to odrzuca mnie do słodyczy a zachcianki często na owoce (wszystkie) także jak mnie weźmie to i zjem za jednym razem 2 pomarańcze, 2 kiwi i jabłko :-D A tak to: tu pociągnie, tam zaboli, tam zakuję.. uroki ciąży - sama wiesz :]

Zdjęcie.. hmm zaraz wstawię bo jakiś czas temu robiłam

Proszę :-) zdjęcie robione ok 2 tyg temu.. Brzuchol strasznie rośnie a wypchało mnie już w 12t :-D
Śliczny Brzuszek rosnie rosnie a mi wyglada na chlopaka bardzo podobny do Magenty ;-) a u niej tez obstawiam chlopaka ;-)

Magda wspolczuje takich dlugich cykli.:szok: <przytul> a co do czestosci sexu nic mi nie mowcie bo ja tego mojego to niewiem jak ja go zaciagałam do wyrka gdyy sie staralismy bo teraz to go zaciagnac to cud...
a p.s. WitAm ;-)
a mi sie nic niechce ;-) dzis mam lenia i tylko do wc i do kuchni chodze ;-) a tak to w wyrku ;-) yslalam ze bedzie mnie bolec kregoslup rano po wczorajszym chodzeniu a tu spokoj ;-)
 
Witajcie
pytanko mam tak na wstępnie Jak się czuje Iwasek ???

Kati witam serdecznie na forum :-) i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie :-)
Natkusia brzusio piękny :-) widać że maleństwo rośnie :tak:
Magada i Fifka dzięki że czekacie na moją fasolkę, ale nie wiem czy szybko się doczekacie ... połykam bromka i dopiero jak wszystko będzie dobrze to będą staranka pełną parą :-p bo teraz jakąś niechęć mam do przytulanek ... a wieczorem jak mąż chce to ja łykam tabsa i odpływam mu .. i tyle ma pożytku ze mnie ;-) Fifciu poproszę zdjęcie Konrada :-D

APEL DO MAMUSIEK !!!

Proszę o wstawienie zdjęć swoich pociech
ponieważ Pyscek chce sobie poprawić humor po za... zjeździe .
 
Ostatnia edycja:
Pysku Iwasek właśnie pisała ze u niej lepiej, nie ma temperatury ale te "wskaźniki zatrucia" nie spadają.. czekają na wynik posiewu i w poniedziałek będą wiedzieć co dalej.


Ja tam żonko bardzo ci kibicuję :*

A to zdjęcie mojego szkraba! Wylegujemy się dzisiaj razem w łóżku caaaały dzień!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry