reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jak zajdę do domu to może poproszę żeby mi telefonicznie tylko powiedzieli czy mam jak najszybciej się zgłosić do lekarza czy jest ok. Moze mnie poinformują (wątpię, ale warto spróbować).
Nie wiem czy już tutaj pisałam, najwyżej się powtórzę. Moja SIS aktualnie jest w Moskwie w delegacji i pisała, ze u nich w dzień jest -23 stopnie. Ja sobie tego nie wyobrażam.
 
Ostatnia edycja:
Jak zajdę do domu to może poproszę żeby mi telefonicznie tylko powiedzieli czy mam jak najszybciej się zgłosić do lekarza czy jest ok. Moze mnie poinformują (wątpię, ale warto spróbować).
Nie wiem czy już tutaj pisałam, najwyżej się powtórzę. Moja SIS aktualnie jest w Moskwie w delegacji i pisała, ze u nich w dzień jest -23 stopnie. Ja sobie tego nie wyobrażam.

Ja pamietam 5 czy 6 lat temu w wawie jakprzez tydzien w dzienbylo -25 i wiecej. Masakra byla. Raz musialam pojsc do sklepu, to wyjelam wszystkie narciarskie ciuchy a zmarzlam i tak.
 
Dziękuję dziewczyny! Naprawdę te pierwsze spotkanie z maluchem jest bezcenne...

Magdalena
ja i tak moim nie śpie bo on chrapie... i ja z nim spałam wasze w stoperkach w uszach... a teraz muśże małego słyszeć więc nie ma szans...


A to zdjęcie specjalnie dla Magdy!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)

Fifcia popłakałam się i ja przy czytaniu twojej relacji z porodu (ech te hormony :/)... na prawdę gratuluję :) oby poród każdej z was (i może kiedyś mój) był taki "bezbolesny" jak twój :) a Konradek prześliczny :) zobaczysz... szybciutko przybierze na wadze i już za chwile nie będziesz miała siły go nosić :)

ja dziś robie naleśniki z beszamelem faszerowane szynką i przeczarkami, zapiekane z zółtym serem i do tego zupka jarzynowa, a na deser babeczki jabłkowe :)
 
reklama
Fifka śliczny jest Konradek :tak:... Jejku ja też chcę już takiego :-(

A i jeszcze jedno jak się patrzy na Twój login to tam jest napisane "przyszła mamusia", który powinnaś już zmienić na "szczęśliwa mamusia"
 
Ostatnia edycja:
Do góry