reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Neciuszka i dzidzia...dziekuje bardzo :*:*
monis...no tak u mnie to juz ostatnia sesja, dlatego sie tak stresuje, zeby ja zdac juz bez porpawek zadnych:-)
kochana a ty kiedy bylas u gina ostatni raz? moze warto powtorzyc badania jak czujesz, ze cos jest nie tak?
Ael...pytam z ciekawosci...nie obraz sie...jak wyglada seks po ciazy i porodze...rzeczywiscie jest taka rozklapiocha?:eek:



Nie przesiaduje na tym wątku, ale pozwoliłam sobie odpowiedzieć :laugh2::cool:
Po ciaży, porodzie... to sprawa indywidualna :sorry: Niektóre mogą mieć wiadro z pipiczki :eek: inne nie.. znaczenie ma rozmiar dziecka, sprężystość w TYCH miejscach, przebieg porodu. Położna powiedziała mi po porodzie, żeby od razu zacząć ponownie ćwiczyć mięśnie Kegla :) Z wielkim bólem na początku, ale robiłąm sobie takie serie ćwiczonek. Tym sposobem, mimo skomplikowanego porodu, nacinania, duuuużego dziecka (tzn. obwód brzuszka szerszy niż główka:laugh2:) wróciłam do "formy". A powiedziałabym, że jest nawet nieco lepiej, tzn. ciaśniej:zawstydzona/y:
Z kolei moje znajome skarżą się na wymiary pochwy po porodzie. Jedna nawet zdecydowała się na jakiś zabieg, mający na celu zwężenie tu i tam :happy: I sobie chwali.
 
Cos się wydarzyło od rana bo nie mam czasu nadrabiać?

Leniuszku, dużo nie było wpisów :p

Ael to ja nei wiem co ty chcesz mi robić :p

A Ty się nie intereś tak. Jak dojdzie do wykorzystania to się dowiesz co Ci zrobię :-D
belka ja się bałam jakoś tak, ze I krecha będzie a tu takie II wypasione:tak:napisałam do lekarza sms, bo ciężko się dodzwonić do recepcji, napisałam mu, ze byłam niedawno i co mam zrobić z badaniami, czy mam zrobić inne i kiedy przyjść na badania, żeby coś było już widać i mam przyjść w czwartek o 19, ciekawe ile mnie skasuje, już się boje, ale wszystko dla maluszka. Chciałabym wszystkim wykrzyczeć, pokazac moja radośc ale to dopiero po wizycie u lekarza

A wiesz, wczoraj zapomniałam Ci napisać, ale te krechy to bardzo mocne :-)
Ale to dobrze, znaczy że dzieciątko silne :-)
 
mig masz rację wszystko dla maluszka :-) W czwartek napewno już bedzie coś widać, więc trzymam kciuki za wizytę. Ja mam dopiero wizyte w poniedziałek i nie mogę się doczekać, bo chciała bym sie już wszystkim pochwalić, a narazie to tylko wie mąż i Wy oczywiście. A widziałam że owu miałaś 7.01?
 
Milia tak tak juz ostatnim razem miałam porozmawiać z ginkiem o powtorzeniu hormonów, ale jak zwykle wyleciało mi z głowy jak byłam w gabinecie. Przypomniało mi się jak już wróciłam do domu... :/ ale jak pójde na pierwszy monitoring w nowym cyklu to już na pewno zapytam. Ciekawe tylko kiedy @ przyjdzie...

Ale ziiimnoooo...

Jakie pomysły dziś na obiad? Bo mnie coś nachodzą placki po węgiersku... :)
 
a ja tam sie pytam z ciekawosci...bo jakos nie moge sobie tego wyobrazic...a ile sie dochodzi do siebie, w sensie kiedy mozna pierwszy raz sie poprzytulac od porodu?

Po naturalnym porodzie 6 tygodni należy odczekać do końca połogu, potem albo czujesz się na siłach albo nie.
Niby przy cc, można 4 tygodnie odczekać, ale ja już nie mogłam więc czekaliśmy 3,5 tygodnia :-)

Milia zadałaś od daaawna nurtujące mnie pytanie... tylko nie miałam nigdy odwagi go zadac :) i też w swoim imieniu dziekuję Ael za odpowiedź :)

A proszę bardzo. Pytajcie pytajcie i niczego się nie wstydźcie :-)
 
Ja po CC to po 2 tygodnich nie mogłam wytrzymać i doszlo do zbliżenia choc Ael mnie ostrzegała że może sie coś z szwami stać ale jednak zaryzykowałam
 
reklama
No mi ropa podeszlo w dodatku ale jak ropa wypłyneła skalpelem sobie naciełam bo bańka sie zrobiła wycisłam przemywalam rywanolem i szałwią i zeszło i dokłądnie 2 tygodnie i czułam się super
 
Do góry