reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jest styczeń, rok 2012 się rozpoczął
Nasza soglam dwie kreski zobaczyła- nie mogła uwierzyć własnym oczom
Teraz kciuki mocno zaciskamy,
niech ta fasolka mooocno trzyma się mamy
Pok tak długo się starała
i od Boga/losu
niespodziankę pod serce dostała
Wszelkie obserwacje, starania trochę olała
Na wieść o ciąży ze szczęścia oszalała
Bella nasza nowa staraczka
pod sercem nosi małego dzieciaczka
Teraz na garść fluidków od niej czekamy
Niech zaczaruje nasze przyszłe mamy
Miq nasza kochana staraczka
nosi pod sercem małego dzieciaczka
Sama się tego nie spodziewała
i wrednej "malpy" wciąż oczekiwała
Zaskoczenie wielkie miała
Gdy na teście II kreski ujrzała


Na nowe fasolki nadal czekamy,
więc do roboty dżentelmeni i damy
biggrin.gif

popłakałam się:tak: ah w końcu spalam spokojnie tylko ten wstrętny budzik:wściekła/y: ależ mnie dzisiaj pachwinki tam w dole bolą, chyba cos się tam rozciąga. Przyszłam do pracy a tu nerwowa sytuacja, dalej nie wiadomo co z firmą, ale wiadomo, że xle. Dzisiaj zapisze sie do lekarza i jak wszystko bedzie dobrze to jak najszybciej na L4 bo w każdej chwili mogą rozwiązać mi umowę
 
reklama
popłakałam się:tak: ah w końcu spalam spokojnie tylko ten wstrętny budzik:wściekła/y: ależ mnie dzisiaj pachwinki tam w dole bolą, chyba cos się tam rozciąga. Przyszłam do pracy a tu nerwowa sytuacja, dalej nie wiadomo co z firmą, ale wiadomo, że xle. Dzisiaj zapisze sie do lekarza i jak wszystko bedzie dobrze to jak najszybciej na L4 bo w każdej chwili mogą rozwiązać mi umowę

Cześć dziewczyny :)
Miq Ty chyba możesz być spokojna - kobiety w ciąży z tego co wiem nie wolno zwolnić ;-)
Ale jak nerwowa atmosfera w pracy to faktycznie chyba lepiej iść na L4. Szkoda zdrowia Twojego i maluszka.

A ja zaraz lecę do ginekologa. I przeżywam jak zawsze :sorry:
A potem do pracy. I tak się spóźnię jakieś 2 godziny :-p
 
Helloł :)

Nooo wchodzę z rana i takie wieści.

miq gratulacje :) doczekałaś się fasolki :tak:

Ledwiem żywa dziś po tym wczorajszym dniu ale zadowolona. Dziś wybieram się do gina zobaczyć co tam słychać i pogadać z nim o tym co to mi napisali ze szpitala i wynikach zrobionych przeze mnie.
 
witajcie
przepraszam, że tak późno musieliśmy ochłonąć...ale do rzeczy...jestem w ciąży!

mig wielkie gratulacje....


Też strasznie chciałabym w przyszłym tyg zobaczyć II kreseczki na teście... :sorry: A ty kochana coś czułaś... miałaś jakieś objawy na @, czy kompletnie nic?????
Mnie na razie bardzo bolą (.)(.) :-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)
Miq Ty chyba możesz być spokojna - kobiety w ciąży z tego co wiem nie wolno zwolnić ;-)
Ale jak nerwowa atmosfera w pracy to faktycznie chyba lepiej iść na L4. Szkoda zdrowia Twojego i maluszka.

A ja zaraz lecę do ginekologa. I przeżywam jak zawsze :sorry2:
A potem do pracy. I tak się spóźnię jakieś 2 godziny :-p
mnie mogą bo mam umowę na zastępstwo, a praca nerwowa i bardzo zimno tutaj jest, już czuje osłabienie i smarkam:-( co kobiety w ciąży mogę brać?
mig wielkie gratulacje....


Też strasznie chciałabym w przyszłym tyg zobaczyć II kreseczki na teście... :sorry: A ty kochana coś czułaś... miałaś jakieś objawy na @, czy kompletnie nic?????
i Ty zobaczysz:tak:ja juz owulacje czułam mocniej niż zwykle, chciało mi się spać, jadłam więcej już tydz temu i to rożne rzeczy np poppcorn a po nim makron z jogurtem:szok: dopiero teraz wydaje mi się to dziwne. Osłabienie zwalałm na przeziebienie, ale dzieki temu, ze kichałam czułam, że coś się tam zmieniło, tak jakby mi ktoś jajniki związał. Teraz w piątek nagle ból piersi i nie mieszczą się w staniku i tak do dzisiaj bolą
 
Aga...zaciskam kciukasy &&&&&& za wizyte!:-) bedzie dobrze....najlepiej jakbys sobie wypisala pytania ktore chcesz zadac lekarzowi jak tak robie, jest latwiej i wiem ze niczego nie zapomne.
Sun...ja slyszalam, ze ciaze to kobiety czuja, mimo wszystko...u nas na forum invitro tez dziewczyny tak mowily, ze to sie czuje ze sie jest w ciazy...te ktory czuly tzw "standardowe objawy ciazy" zazwyczaj w niej nie byly...
ja zaciskam kciukasy mocno za ciebie&&&& 7 juz niedlugo:-)

a ja dzis znow nauka od rana, juz mi sie rzygac chce...:crazy: jeszcze dzis mam miec te wyniki z wczoraj i sie stresuje, ze HEJ:eek:
 
Heloł :-)

A ja zaraz lecę do ginekologa. I przeżywam jak zawsze

Trzymam ja kciuki i czekam na wieści tylko dobre :-)


Ledwiem żywa dziś po tym wczorajszym dniu ale zadowolona. Dziś wybieram się do gina zobaczyć co tam słychać i pogadać z nim o tym co to mi napisali ze szpitala i wynikach zrobionych przeze mnie.

No ale pochwalisz się potem co było u gina? No bo jak znikniesz to wiesz co Ci wtedy zrobię? :-p:laugh2:

popłakałam się:tak: ah w końcu spalam spokojnie tylko ten wstrętny budzik:wściekła/y: ależ mnie dzisiaj pachwinki tam w dole bolą, chyba cos się tam rozciąga. Przyszłam do pracy a tu nerwowa sytuacja, dalej nie wiadomo co z firmą, ale wiadomo, że xle. Dzisiaj zapisze sie do lekarza i jak wszystko bedzie dobrze to jak najszybciej na L4 bo w każdej chwili mogą rozwiązać mi umowę

O tyle masz fajnie, że teraz nie mogą Cię zwolnić z powodu niepewnej przyszłości firmy. Leć leć szybko na L4 i wypoczywaj a najważniejsze WYSYPIAJ się ile możesz :-)
 
reklama
robilyscie dziewczyny ta pana cotte z torebki? bo ja kupilam i tak sie zastanawiam czy jest sens to robic...:sorry:
poza tym to gdzie ten las rak z kciukami za moje egzaminy? hę?:confused2:
 
Do góry