reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczyny witam się i nie wiem czy nadrobię czy nie, cos się wydarzyło ???
Ja wczoraj byłam na 3 godziny w pracy i porządkowałam papiery, foldery na kompie potem zakupy - kupiłam sobie torebke przy okzaji a potem źle się czułam brzuch myślałam że mi pęknie i bolało mnie podbrzusze, zażyłam nospę, magnez i po jakims czasie czułam sie lepiej .
Do tego jeszcze mam biegunke od jkiegoś półtora tygodnia.
 
fasolka: tak dokładnie to nie pamiętam ale wydaje mi się ze jakieś 5 dni, a co juz dostałaś czy długo czekasz?

no jakoś chyba nadrobiłam
neciuszka: ciasta wyszły przepięknie, a co to za pierwsze ciacho jakieś jakbłka w budyniu bo nie moge dobrze dojrzeć, a mam na nie chęć mniam :-)
donia: GRATULACJE ciesze się ze jesteś już po i czekam na fotkę twojej Amelci :-D

olcia
: na krewetki przpis dawała fifka, no i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
7&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
żebyś dostała umowe na stałe powodzenia
miq:no wreszcie fasolka, wielkiw gratulacje z całego serca, teraz pozostaje ci życzyć przyjemnych i zdrowych 9 miesięcy :tak:

miia: no powodzenia na egzaminach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby same piątki była
fasolka:a jakie miałaś badania robione ???
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :biggrin2:

Ojj dzień w łóżku i całodniowego odpoczynku pomógł i czuję się jak nowo narodzona :-D

Miq WIELKIE GRATULACJE! Porządne 2 grube krechy :tak: To teraz życzę spokojnych 8 miesięcy
biggrin.gif
Ładnie nowy rok się zaczął i teraz polecą fasolki u staraczek! Hurra :biggrin2:

Milia ja robiłam Pana Cotte tą z torebki wczoraj.. Ja zawsze ten deser robie normalnie z przepisu włoskiego ale z mężem się pokusiliśmy na to :tak: dosyć dobre jest, takie słodkie więc mogę polecić

Pyscek Witaj :*
Fasolka uciekaj na L4, oderwiesz się w końcu od pracy i odpoczniesz! ;-) a ten cały lamus jakoś sobie poradzi hihi

Netka powodzenia na wizycie :*
 
A wiesz, wczoraj zapomniałam Ci napisać, ale te krechy to bardzo mocne :-)
Ale to dobrze, znaczy że dzieciątko silne :-)

to mnie trochę uspokaja, musi byc silne jak mamusia, dziewczyny jak sobie radzić z przeziębieniem i katarem w ciąży?
Belcia tak 21.012 miałam ostatni @ potem wzięłam kilka tabletek costangusa (niepokalanek) i była przyspieszona owulacja 07.01
 
miq: ja jak byłam przeziębiona to czosnek do wszystkiego dawałam, piłam sok z malin, nogi w soli moczyłam, na katar miałam przepisane krople do nosa, rutinoskorbin brałam , no i leżeć i wygrzewać się, a no i fasolka podała mi takie krople do inhalacji to robiłam sobie
 
Kochane przepraszam, ale nie będę dziś na forum... mam lekkiego doła a nie chce zaśmiecać forum negatywną energią ...
a specjalnie dla Natkusi :-D - tak jak obiecałam uśmiech każdego dnia ...
może zajrzę wieczorem jak mi przejdzie,a jeśli nie to jutro ...
Buziaki :* Udanego Wam dzionka życzę .
 
reklama
mig to moja fasolka jest 2 dni młodsza :-D
Ja się dziś obudziłam z bólem gardła, mam nadzieję że nie rozwinie się to w coś poważniejszego
 
Do góry