reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atan trzymam kciuki abyś rodziła w tym terminie to będę mogła nie myśleć o egzaminach i będzie lepiej bo tak to się za bardzo stresuję. ;-)

Kurcze na jutro mam napisać prace na socjologię a nawet nie wiem o co w niej chodzi i jak to napisać.. :sorry2:

Ja też już najedzona od dawna już się tak na nic nie połakomiłam teraz tylko leżeć ;-)
 
no znowu sama, rodzice byli to mi towarzystwa dotrzymali
|I jem znowu tym razem sałatkę bo robiłam dla mężusia wczoraj,
co tam z Donią ???ciekawe jak jej idzie czy juz akcja się zaczęła

atan
: a jaką dokładnie zapiekankę robiłaś ??
pyscekwitaj co tam porabiasz??
klari: powodzenia w pisaniu, szkoda ze ja juz sie nie ucze bo czasmi mi tego brakuje :-p
 
lamiav zapiekanka prawie jak spagetti bo makaron mielone kukurydza koncentrat i taka przyprawa knora do spagetti i zolty ser i wszystko warstwami ulozone do brytwanny ;-) i w piekarniku serek zolty wszystko posklejal i na gorze sie zrumienil ;-)
 
czesc pyscek jak sie czujesz?
hej kochanie, a czuję się do kitu :( wczoraj zwróciłam całą kolację, a dziś boli mnie podbrzusze :( @ mi się nareszcie kończy więc jeden problem mi odpadnie ...
a jak Ty się czujesz ? jak skurcze ?

pyscekwitaj co tam porabiasz??
w tym momencie gotuje rosół bo goście poszli :-p ale zaraz zapowiedzieli się na przyjście teście więc znów rosołek pójdzie w opóźnienie w jedzeniu :dry:
 
reklama
Do góry