reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

oj napiszę : jeśli bedzie wszystko dobrze - napiszę OK , a jak nie (czego nie biorę pod uwagę ) to napiszę - buuu ...
a reszte się rozpiszę jak wrócę na forum :p buahahaha 0023.gif
 
reklama
fasolka: kto śmie twierdzic coś przykrego na twój temat??!!!!!!!!!!!!!!1
Toż to cham i prostak kobieta w ciąży jest piękan, i ma blask którego mozna pozazdrościć, więc jak ktoś się odważy cię znieważyć to daj go tu ale wcześniej kopnij w kostkę, ja nie moge co za ludzie szajbnięci , weź ty nie właź do szafy tylko masz chodzić z głowoą do góry i z dumą wypinać brzuch do przodu to twoja misja kobieto

pysek: czakm na relacje po wizycie u lekarza trzymaj sie mały pyscku :-)

klari: a u mnie wymyliliśmy ze jutro naleśniki faszerowane piersią ,pieczrkami i seram żółtym z sosem ogórkowo czosnkowym , mniam

magdalena: no na żale cią zbiera popatrz za to na swojego synia i od razu ci się buzia uśmiechnie, juz chętnie oddam brzuch za moją córcie już na tym świecie :-D
 
Dzień Doooobry :-),
NIe daje rady Was "nadrobić" a mam tylko od wczoraj ....:confused2:

AAAA, ratunku, pomocy.. mam czkawkę od 15 minut i do tego takli ból w brzuszku kłujący- mam się martwić, znaczy ja się martwię, ale pytam czy to moje martwienie jest uzasadnione???? help
 
Ael ja poproszę o zaklęcie Amelki na 2.02.2012 plissss

A czemu na tą konkretną datę?

oj napiszę : jeśli bedzie wszystko dobrze - napiszę OK , a jak nie (czego nie biorę pod uwagę ) to napiszę - buuu ...
a reszte się rozpiszę jak wrócę na forum :p buahahaha Zobacz załącznik 427477

Ale jak będzie dobrze, to może rozwiniesz to swoje "ok", hmmm :p


Idę bo jest mi smutno i źle. Nie chcę wam tutaj marudzić. Dobrze, ze zaraz idę do domu bo płakać mi się chce. Może wieczorem zajrzę, ale nie obiecuję. Buźka milaski :*

Kobito siedź i proszę nam się tu żalić. No po to nas masz! Sama pisałaś do innych w gorszym humorze, by pisały do wyżalenia to Ty zrób kochanie moje piękne to samo.
 
fasolka: kto śmie twierdzic coś przykrego na twój temat??!!!!!!!!!!!!!!1
Toż to cham i prostak kobieta w ciąży jest piękan, i ma blask którego mozna pozazdrościć, więc jak ktoś się odważy cię znieważyć to daj go tu ale wcześniej kopnij w kostkę, ja nie moge co za ludzie szajbnięci , weź ty nie właź do szafy tylko masz chodzić z głowoą do góry i z dumą wypinać brzuch do przodu to twoja misja kobieto

Dobrze Godosz, Dać jej piwa :-DBardzo Sie Mnie To Podoba!
 
Lamiav mmm brzmi smakowicie . Poproszę przepis.!! :-)
Pyscek zaciskam mocno kciuki i czekam na wieści.! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fasolka Nie przejmuj się tymi czopami.! Głupoty gadają bo ci zazdroszczą wredne szuje.!! :wściekła/y: Zaraz się tu zbierzemy z dziewczynami i zjedziemy się wszystkie do ciebie i ustawimy do pionu idiotów.!!!!!!
Magdba witam serdecznie bo my się jeszcze nie znamy :-)
 
reklama
hej kochane, dawno mnie tu nie bylo, co tam u was? podczytuje czasami i jeszcze na FB...wiec troche wiem co tam u was:-)
ale zapytam, bo rzadna jestem nowych fasolek...sa jakies na horyzoncie?:-)

Ael ja poproszę o zaklęcie Amelki na 2.02.2012 plissss
2.02 urodzil sie moj M... czemu akurat ty wybralas taka date? i jak sie czujesz? 37 tydzien skonczony...wiec to jhuz tak nieduzo zostalo

Ael...Wiktor jest prze-cu-do-wny! jak patrze na te jego piekne wielkie ciemne oczy to az mam ochote sciskac tulic i calowac...pozdrow malego od ciotki :*

a tak w ogole TESKNILY!!!???? bo jak nie to pupki wystawiac na kopa :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry