reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja się witam i uciekam zaraz spać ;-)
Magdalena śliczny ten Twój Bartuś :-) To w końcu Bartek czy Bartosz.??
Atan super bluza.! :tak:

Uff.. strona internetowa już zrobiona na zaliczenie i jutro tylko po wpis :-)
Dobra uciekam bo o 4.00 pobudka i na 3 godziny basenu ehh..

Dobranoc ;***
 
uuuu a co Fifka jest w szpitalu? Żeby sobie nie wykrakała tego porodu, bo w ubiegłym tygodniu mówiła, żeby chociaż do końca 36 tygodnia wytrzymał, a to chyba dzisiaj wypada :-) Co ma być to będzie oby poszło sprawnie i prawie bezboleśnie.

Witam się z rana :-)
U mnie zima na maksa, ledwo do pracy dzisiaj dojechałam :-D

Ma_g piękny ten Twój malutki skarb
biggrin.gif

Fifka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

Magdalena....normalnie zachwyt to mało. Takie śliczne te Wasze dzieciatka.

Fifka ma skurcze ale nic jej nie dadzą na wywołanie bo jest za wcześnie,trzeba czekać jak sytuacja sama się rozwinie. Męczyła się biedna całą noc
 
Cześć Dziurka :-) Biedna sobie sama wyżyczyła tego porodu na dzisiaj. Ostatnio po tej akcji w szpitalu mówiła, żeby chociaż wytrzymał do końca 36 tygodnia bo wtedy już nie będzie wcześniakiem. I kochany synuś mamusi posłuchał :-)
 
Fasola joł panikaro:-p Wody jej wczoraj poszły,czop odszedł no to cóż..można się było spodziewać w każdej chwili.
A Ty jak się czujesz? O właśnie i jak Pan Fasola się czuje?
 
Ja się czuję dobrze, jak nie szaleje i sporo odpoczywam (co mi się zdarza może raz w tygodniu ;-)) to się czuję nawet rewelacyjnie :-)
A pan fasola w sensie mój małż, czuje się coraz lepiej, ale narazie bez rewelacji. W czwartek zdjęcie szwów i zobaczymy co tam powiedzą. Dziękuję, ze pytasz
 
reklama
Ooo to ucałuj męża..tam gdzie lubi:cool:,powiedz,że od Dziury:-D
A Ty super,że dobrze się czujesz,tak ma być...


Fifka jest po obchodzie i pozwolili jej rodzic jeśli utrzymają się skurcze i rozwarcie.Już nikt nic wstrzymywać nie będzie. Mozliwe,że Konradek już dziś będzie z nami:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry