reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

śliczny Bartus ;-)
niedlugo bede znikac bo padnieta jestem od rana na nogach i jutro ciag dalszy beda panele mam nadzieje ze szybko je polozą ;-) i zaczniemy spowrotem wszystko wnosic do pokoju..sajgon w chacie ze hej...
milej nocy kochane ;-)
 
reklama
twoj synek:) mozna go zarezerwowac dla mojej przyszłej córci??:):):):) hehehe

Jasne :-)

magdalena :) słodziak na maksa :) ogladam zdjecia z Julia na kolanach i sie dziewczyna zachwycila :D i teraz juz sama nie wiem, ktorego chce na ziecia, Brtusia czy Wiktorka :) az sie mala slinic zaczela na widok komputera :p ciekawe co u Fifki, czy juz w drodze na IP :)

Bartuś niestety rok młodszy więc zależy w jakich mężczyznach będzie gustować Twoja córcia :-p


Dziękuje za te wszystkie zachwyty :-p to jest niesamowite jak można bardzo zakochać się w takiej małej istotce! Dla mnie jest najpiękniejszy i najcudniejszy i nic tego nie zmieni!
 
dzieki dziurka za info ;-) no zastanawialismy sie co i jak ;-) to dobrze ze pojechala, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :*&&&&&
 
Mam nadzieję, że z Fifka będzie wszystko w porządku! Uciekam spać, małego właśnie odłożyłam do łóżeczka więc uciekam również skorzystać bo koło 2 pobudka na karminie :-p
Dobranoc kobitki! Kolorowych snów :*
 
CO Z FIFKA?!?!


Właśnie dzwoniłam do mojej P. ginekolog i jestem załamana... :-(
Mamy bardzo małe szanse na zapłodnienie naturalne... :-(
Mąż ma złą morfologie nasienia... :-(
Naprawdę straciłam już nadzieje... :-(

Kochana! Nie trac nadziei. Przeslij mi na pw pelne wyniki, mo m. mial dobre,mwiec porownamy. Moj gin mowil, zeby sie samemu niczym nie sugerowac. A i mowil cos o tej budowie, ze bardzo maly procent wystarczy, ze w dzisiejszych czasach tak juz jest, ze przewazaja plemniki o zlej budowie. Moj m mialmnp 87% z okragla glowka (plus inne nieprawidlowosci) zamiast jajowata a zobacz jaka jestem w ciazy :) moj gin powwiedzial, ze to i tak super wyniki.
przepisz mi dokladnie cale wyniki i cos pomyslimy. Chetnie pomoge.
jak sie nie da w pelni naturalnie to jest IUI (zglebialam temat mocno, wiec jak masz pytania wal smialo!)
Wiem, ze Tobie i twojemu m jest ciezko ale nie trac nadziei! Wszystko sie moze zdarzyc i nieskromnie podam sie za przyklad takiego zdarzania sie :)
przesylam Ci duzo jaszczurkowych fluidkow!

Z informacji jakie dała mi moja P. ginekolog w sumie wszystko jest ok, ale najgorzej jest z:

morfologią plemników: (tyle, ze normy tu podane to: >_ 4% )
Formy prawidłowe: 6%
Formy nieprawidłowe: 94%

Reszta wyników raczej jest ok... tyle, że morfologia jest najważniejsza, bo jej farmakologicznie nie da się zbytnio polepszyć... Już sama nie wiem, czy ten wynik jest dobry czy nie dobry....

Jak wiecej niz 4 to dobrze, no to jest 6 czyli dobrze - czy mi juz hormony zdarzyly mozg zalac?



Dziekuje was dziewczyny za postawienie do pionu i wsparcie! Potrzebne mi bylo! A jeszcze ael tak mńie opieprzyla na pw, ze juz moze byc tylko lepiej!

Spalam poprzedniej nocy ze 4-5h tylko, caly dzien robilam a terraz w ogole nie jestem zmeczona, prawy jajnik tylko ciagnie i slińie sie bardziej niz zwykle. Tak bym chciala sie wyspac...
 
reklama
Do góry