reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Martocha rzecz nie w tym,że ja bym kiedyś tam nie chciała,rzecz w tym że nie powinnam,zdecydowanie odradzają lekarze ciąże. I tu cały problem. Poza tym,nie nie....mnie jeden grób z trzema imionami wystarczy.
A Ty nie rycz,przecież prawde ci napisałam:p I spróbuj tak do tego podejść bo inaczej się zamęczysz.

dobra kobiety uciekam...ale spróbuję Was jeszcze dziś odwiedzić:***
 
reklama
Lamiav rzeczy śliczne! Szaleństwo :-D Widzę ze u tego samego faceta co ja zamawiałaś :tak:


Dla mnie Dziurko zawsze będziesz przykładem silnej i bardzo mądrej osoby :* Bardzo cię podziwiam!
 
mój Antoś na pewno podrywa tam te Twoje dziewuchy ;-).
A byłaś u drugiego lekarza? Czemu Ci nie wolno?
My z mężem też rozmawialiśy w szpitalu,że jak parę razy nam sie nie uda to adoptujemy małego dzidziusia..ja bardzo szybko pokochałabym takie maleńśtwo..
 
klari: ten makaron zapiekany to szybki i prosty smaczny i syty także polecam;-)
fifka: a bo dałaś mi ty i Iwasek namiar na tego sprzedawce i zamówiłam, i mam plany jeszcze zamawiać

martocha, dziurka: powiem wam ze ja jak trafiłam do szpitala, fakt ze nic mi nie groziło ale strach był, A na sali leżała taka dziwczyna której w 17 tyg, dziecko przestalo rosnąć, w ogóle przywiexli ją juz w stanie wykończenia organizmu i miała transfuzję, ale najgoesze jest to ze nic jej nie dawali zadnych leków no pobudzenie wzrostu maluszka, kazali leżec wypuścili ja we wtorek, powiedzieli ze ma czekać co sie stanie, w i czwartek rano ja przyjęli i rozmawiałam z nią znowu miała krwotok, to powiedzili ze zrobia jaj zabieg, była w strasznym stanie. Jak oni mogli ją w ogóle tak wypuścić zeby nic nie robić, olali sobie jej przypadek, płakałam jak z nią rozmawiałm i ona tez bo to straszne,
 
wiekszosc powynoszone z pulek wiec coraz pusciej w pokoju ;-) a teraz ogladam film z mezem ;-) niewiem co zaa tytul bo was czytalam i patrzylam ;-)
Donia sliczny brzuszek rosnie i obnizyl sie ;-) buziaczek:*
 
Lamiav to ja poproszę przepis ;-)

Jak tak czytam was to naprawdę was podziwiam.! Jesteście bardzo dzielne.

Ja się zaczynam martwić, że coś jest ze mną nie tak i nie będę mogła mieć dzieci bo już rok jak się przestaliśmy zabezpieczać i jak na razie nic.. Staram się o tym nie myśleć ale jak @ się pojawia to jest ciężko.. :-(
 
klari:a miałaś jekies badania w tym kierunku ?

fifka:
no straszni sa lekarze, szczególnie ci tacy ważni co mysla ze wszystko wiedzą, w ogole o moim szpitalu to nie za dore opinie chodzą

no czekam na męzusia zaraz wróci ale za nim tęsknie :-)
 
Lamiav jeszcze nie miałam ale od lutego zacznę coś robić w tym kierunku bo teraz zaliczenia itp.. a mój gin w piątki przyjmuje rano a ja muszę być wtedy na uczelni. Gdybym wiedziała, że dziś nie będzie zajęć ostatnich to bym się zapisała do niego.
 
reklama
no to ja juz po wizytach i powiem Wam, a szczególnie tym które mnie straszyły porodem, że NIC Z TEGO na razie :-p
na KTG ani jednego skurczu, a mała to taki śpioch, że trzeba było ja kilka razy budzić żeby się ruszyła. Inne dzieci szaleją, kopią w detektory a moja śpi :-) dostała ksywkę "mały śpioszek".

Wszystie posiewy wyszły czyste, żadnych chlamydii ani innych bakterii.
Ginka nawet anulowała mi wizytę za tydzień, mam się pokazać za dwa, no chyba że by się coś działo :-)
 
Do góry