reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam :)
Dziurko i ja się popłakałam, jak czytałam Twojego posta...tulę Cię bardzo.... Twoje dziewczynki mają szczęście, że mają taką wspaniałą dzielną mamusię, bo one tam są szczęśliwsze, gdy wiedzą, że mamusia na dole jest silna i dobrze sobie radzi...

A ja się pochorowałam okrutnie... :( wszystko mnie przez to dobija :(
 
reklama
Hejka Wam :)
Truskawciu u mnie bez zmian, @ nie ma tylko podbrzusze boli, a raczej prawy jajnik chyba...
Atanku ja bym Ci pomogła, ale w weekend w szkole jestem :)
Dziurko witamy, ciesze sie że nas odwiedzasz :)
 
Martocha a to długa historia zaraz wyslę Ci pw żeby tu nie dołować nam dziewczyn:)

Lilly dziękuję:) Ale kurde nie płakać dziewczyny:tak:
Jak się miewa Twoja Julcia? Może jakieś nowe zdjęcie...<prosi>:-)
Kochana a Ty się kuruj żebyś Malutkiej nie zaraziła niechcacy.

Madziulek a witam witam:))

Donia ależ my Cię nie straszyłyśmy ale podpuszczałyśmy Amelke żeby już do nas wychodziła z mamusinego brzucha bo już bardzo chcemy ją zobaczyć:-p
 
Donia moja Amelka tez w ktg nie kopie tylko spi tez mi ja budzili ostatnio i niechciala.. dopiero jak zdjeli mi elektrody to zaczela kopac ;-) i sie wiercic ;-) ogladam szerloka ;-) 2 ;-)
I BOLI MNIEGLOWA... ;-( jutro do rodzicow na weekend bedzie cieplutko ;-) bo okazalo sie ze do wtorku beda naprrawiac piec w kamienicy bo sie jakas czesc zepsuła i musza ja sprowadzic... ahhh
 
Doniu to dobre wieści :tak: mała sama będzie wiedziała kiedy przyjdzie jej czas :-D



No i masz babo placek... dzisiaj doczekałam się swoich gołąbków i juz nie ma ani jednego... :-( z mężem wszystkie zjedliśmy a miały być już na weekend na obiad :no:


Co do KTG to mój mały nie cierpi KTG i zawsze kobie w te "słuchawki" ile tylko ma sił... niech tylko poczuję ze cos go ściska... :cool2: taki mały a już rostawia wszytkich po kątach :laugh2:
 
Dziewczynki czytam WAs od rana, ale taka byłam zajęta, że nie miałam zasu napisać
zrobiłam mężowi galaretki tęczowe, kurczaczka upiekłam i ryż uotowałam, naet podłogi zmyłam (czego nienawidzę), jakiś przypływ energii pod koniec :)
a teraz proszę bardzo sesję brzuszkową, chyba już ostatnią :-)
38 tc

Zobacz załącznik 425170Zobacz załącznik 425171Zobacz załącznik 425172

Ale masz brzuchalka ślicznego i śmieszny taki :-)) Amelko pokaż się cioci szybicutko !


:* dla wszystkich ;-)
 
Magda a no...pozwolę sobie złapać jednego :*:zawstydzona/y:

Fifka.
..
1. Skąd miałaś gołąbki?
2. Smakowały chociaż?
3. w takim razie co Ty kobieto bedziesz jadła przez weekend?:-p
4. Torba spakowana?
5.Skurcze są ?ale takie wiesz...
:-p:-p:-p:-p
 
Czesc Dziewczynki:)

Donia piękny brzusio ale mocno się opuścił w porównaniu do ostatniego zdjęcie.
Dziurko biją od Ciebie pozytywne wibracje...cudownie:)ciesze się że nas odwiedzasz:)cały czas o Tobie myślę...:):)

A ja po pierwszej wizycie u gina.
Zmieniłam lekarza i świetnie trafiłam.Koleś rzeczowy,dokładny i wszystko super.
A wizyta bardzo pozytywna. O wszystko mnie wypytał. Pokazał kropeczkę dobrze umieszczoną w macicy.Pecherzyk malutki ale jest i wszystko w około w porządku. Na razie dobrze wygląda. Dostałam profilaktyczną dawkę dupka.No i czekamy i zaciskamy kciuki,żeby było dobrze.
Czuje się dobrze zaopiekowana:)no i gin powiedział,że poprzednie poronienia były zupełnie rózne wiec jest mała szansa na powtórkę:):)
Jednym słowem dobrze nam wróży:):)
Na razie żadnych badan ie zlecał, bo mam sporo porobionych po poprzednim poronieniu i stwierdził,że nie ma sensu się na razie forsować bo wszystkie wyniki sa b.dobre:):)
Tak więc dziewczynki dziękuje za trzymanie kciuków, bo się przydały i jestem zadowolona.

A no i nieśmiałe fluidki dla starczek:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
niech plemniczki dotra szybko do celu...:):):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry