reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

soglam super wiesci ;-) czekalam wlasnie na wiadomosci od ciebie ;-) a mnie tak glowa boli ze ide spac dobranoc kochane ;*
 
reklama
Dziewczynki miałam dzisiaj do was wejsc od rana, ale niestety nie wyszło, po sniadaniu jak wyjechalismy załatwiac rózne rzeczy tak niedawno wrócilismy..masakra jestem tak zmeczona ze koniec:)
Nie wiem czy wspominałam ale od jakiegos czzasu mam cos na styl migreny, tzn bola mnie skronie tak mocno ze chce mi se ryczec, a przy tym chce mi sie z tego bólu wymiotowac.. dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do neurologa. własnie dzisiaj miałam wizyte i po róznych badaniach typu dotkinij z zamknietymi oczami reka nosa itp... pani powiedziała ze daje mi skierowanie na eeg głowy i rezonans magnetyczny tez głowy.. ale dostalam skierowanie tez do okulisty bo to moze byc podobno tez jaskra która podobnie wyglada jesli chodzi o objawy...
do okulisty zapisałam sie na miejscu i mam termin na 7 lutego, pojechalismy do szpitala i zapisałam sie na rezonans magnetyczny ale dopiero na 19 marca , a jeszcze telefonicznie mmusze sie zapisac na eeg.
juz mam dosc tych bólów głowy.. masakra jakas...
a co tam u was dziewuszki??:)
 
Sog super wieści. Nie prorównuj tamtych ciąż do tej! Nikt ni elubi porównań, tab będzie zdrowa i silna i jeszcze nie będzie chciała wyleźć, tak jak moja Amelka :-)
cieszę się bardzo, że wszystko ok, ale uważaj na siebie <cmok>
 
Dziurko...
1. Nieposłuszna zrobiłam je... :zawstydzona/y:
2. No skoro zniknęły znaczy że były pyszne....
3. Dobre pytanie... mam jeszcze pierś z kurczaka w lodówce więc będę kombinować jutro z małżem...
4. No.... nie :zawstydzona/y: ale poprasowałam i przygotowałam już wszytkie rzeczy do spakowania :tak: mąż też sie boi tego pakowania i ustaliliśmy ze dzisiaj wszytko przygotuję a jutro dopiero powsadzam rzeczy do torby... bo weekend ma wolny więc mogę rodzić :-D
5. Skurczów nie ma :tak: troszkę brzuch twardnieje... ale rzadko i nie zapowiada się na nic szczególnego...

Sog wspaniałe wieści! Zaciskam kciuki zeby faktycznie było dobrze :tak: &&&&&&&& Jakie to ważne trafić na dobrego lekarza!


Mijenka i jak film? Ja bym bardzo chciała go zobaczyć :-)
 
Fifka powiem tak:
trochę śmiechu na początku, potem jakaś akcja i na koniec mało porywający end:dry:
generalnie zapychacz czasu ale drugi raz bym go nie obejrzała:tak:
 
Karla miejmy nadzieje, że nic Ci nie wyjdzie. Neurologiczne sprawy to jednak nic ciekwego :no:
a powinni Ci zrobić rezonans, bo te bóle ot też trochę zatokowo wyglądają, może masz po prostu zarośniętą jakąś przetokę, o dość częste
dobrze, że masz szybko terminy, trzymam kciuki
 
Donia Amelka w sygnaturce to się do wyjscie przygotowywuje :-) robi sobie pedicure :-p

Amelko ciocia Magda mówi Ci smacznego ;-) tylko wypluj te pazokietki spowrotem, mamusia nie poczuje :-p
 
reklama
Sog super wieści. Nie prorównuj tamtych ciąż do tej! Nikt ni elubi porównań, tab będzie zdrowa i silna i jeszcze nie będzie chciała wyleźć, tak jak moja Amelka :-)
cieszę się bardzo, że wszystko ok, ale uważaj na siebie <cmok>

Doniu spokojnie ja nawet juz nie pamietam tamtych ciąż, to gin wyszedł sam z tym ze sa małe szanse na powtórkę..., ja nawet nie pytałam bo wiem że będzie dobrze:):)
Ta ciąża jest inna i po prostu bedzie szczesliwa....ma juz tyle opiekunów duchowych i tyle osób trzyma za nas kciuki,że musi się udać:):)
 
Do góry