reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sylwester fajny był, no:-D Bez wielkiej fety, ale sympatycznie. Bylismy z M u takiej jego dlaszej kuzynki i jej męża. Siedzieliśmy we czwórkę. Późnym wieczorem troszkę nam odwalało i gralismy w grę w zadania( jak nastolatki:-D:-D:-D). Ja jestem osobą, która prawie w ogóle nie pije i zmusili mnie do wypicia drinka na ex. No i odchorowywałam pół nocy i całą niedzielę. Nie żebym była pijana, po prostu trochę mi się źle zrobiło.:sorry:
 
reklama
a u mnie swieto moj maz poszedl na 8 do pracy i mowi ze konczy o 15 wiec super ;-) i idziemy razem do biedronki ;-) ale sie ciesze ;-)
 
Kwiatuszku ja też się kiedyś nad tym zastanawiałam ale myślałam, że to takie niezbyt coś warte...

A ja właśnie ubieram łóżeczko dla mojego szkraba! Jejku, ile radości... :-p
 
Już skończyłam :-)
Proszę
Zobacz załącznik 421573Zobacz załącznik 421574Zobacz załącznik 421575

Na łóżeczku normalnie leży jeszcze przewijak ale zdjęłam go jak ubierałam pościel i zapomniałam założyć do zdjęcia...
No i nad łóżeczkiem planuje jeszcze zawiesić imię z tych literek co kiedyś pokazywałam na Allegro ale poczekam aż mały się urodzi bo nie jesteśmy jeszcze do końca zdecydowani na imię :-p

Na komodzie będę też sobie stawiała wanienkę do kąpieli małego bo jest na idealnej wysokości i będę miała już wszystko pod ręką...
 
Ostatnia edycja:
jak ładnie:-D A to łóżeczko gdzie kupowałaś?
Tak się zastanawiam, czy młody może spać z miesiąc w wózeczku?:/ Będziemy mieć po porodzie spore problemy z mieszkaniem i trzeba to jakoś przetrzymać..
 
witajcie kochane, dopiero wstałam po nocce, ale jak zobaczyłam to co za oknem to miałam ochotę wrócić pod kołdrę, ale nic z tego trzeba coś do jedzonka zrobić, zaraz mąż wraca,aaa testowaliśmy nowe łóżko-wytrzymało nasze wybryki:tak:
 
reklama
Ja już po wizycie! :tak: Mały już przekroczył 2kg wiec superowo! Skurcze jak skurcze... w każdej chwili moze się coś zacząć ale mam odstawić fenoterol i brać tylko nospę i luteinę. Gin śmieje się ze dobrze by było jeszcze dwa tygodnie przenosić ale jak cos to mam do niej dzwonić i do szpitala. Na razie te skurczę to tylko przepowiadające.
 
Do góry