reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam witam zabawa udana nagadana 3 picolo wypite z kumpela i rafalkiem jej synkiem ;-)
ja do domku dojechalam o 13tej ;-) i rozpakowalam sie i czytam co sie dzialo;-)

Mineralna gratuluje jOWITKI ŚLICZNA ;-)

ael no lezka mi poleciala z tej niespodzianki bo w nocy jej w telefonie nie moglam odtworzyc a teraz jak ogladalam to widzisz masz babo placek ;-) dziekuje za niespodzianke ;*

magdalenko no no ale laska z ciebie ;-)

fifka no ladnie sie uzadzil ten twoj... ahh biedak ...
dobrze ze nadal w 2pAku jestes:-)

a ja zaraz ide do mezulka bo my sie nie widzieli zbytnio bo jak przyszlam to on sniadaie jadl ;-) a ja poszla na kompa ;-) WYRODNA JESTEM ;-)

a co do kopniakow to jak spokojnie siedzialam to kopala a na fajerwerki olala huki i spala jak zabita a jak sie skonczyly to zaczela kopac ;-)
a tez wam dam zdjecie ;-)
Zobacz załącznik 421301Zobacz załącznik 421302
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie w 2012!! :D
Wszystkiego dobrego na nowy cudowny rok!

Widze ze wszystkie Panie bawily sie wczoraj z picollo:D moj wisniowy skonczylam juz kolo 23:) ale bylo fajnie u znajomycg.. Michal mi sie tak ubzdryngolil ze szok. Wszystko bylo dobrze i wesolo dopoki siedzial przy stole.. Ale jak wytrzeslo go w samochodzie w drodze do domu, tak do tej pory umiera:) az mi go szkoda strasznie..

Magda, wspolczuje wchodzenia w nowy rok z problemami.. Moze lepiej przestac sie nie odzywac i wyjasnic sobie wszystko od razu??

Madzia, aaale wielki brzuszek:) elegancki:)

Ael, jak patrze na don wiktoria, to juz tak bardzo chcialabym zeby byl maj.. Piekny, slodki i wspanialy:D

Te posciele z misiami wspaniale!! Tylko faktycznie po co mi tyle tych elementow:/ trzeba porownac ceny oddzielnych poscieli..

Znacie jakis sposob na kaca przy pustej lodowce? Nawet herbaty mietowej nie mam..:/
 
Atan bardzo ładnie wyglądałaś, mój mąz mówi, że mamy takie sukienki (co oczywiście jest nieprawdą :-))

Fifka racja, dobrze że nie na brzuch albo biodro, ale ja się tylko poslizgnęłam, tyle przy tej wadze tak to się skończyło :-)


a ja Wam się przyznam, że wypiłam troszkę normalnego szampana, bo był oryginalny z Szampanii i szkoda mi było nie spróbować a poza tym chciałam, żeby Amelcia spróbowała :-). Przeliczyłam sobie, jakieś 6-7 litrów krwi w tym ze 30 ml szampana - nie będzie odczuwalne ani dla mnie ani dla Amelci :-p
 
Ostatnia edycja:
No a mnie juz rodzice i siostra opuścili (siostra skacowana nawet gadać jej sie nie chciało do mnie,a ale do mojego brzusia to chętnie, i mi go wytarmosila :-D)

Magd.a:
przykro mi ze sie pokłóciliście , jakas ta końcówka roku dla was była nie za szczęśliwa, ale moze w tym roku jakoś dojdziecie do porozumienia, może tak na nowy rok sie przeproście i pogódźcie bo to święta oddzielnie, to sylwester w złej atmosferze, to moze warto zacisnąć zęby i zapomnieć o przykrościach

Magdalena:
ty laseczko cudnie wyglądasz i tak zgrabnie, powiem ci ze ja też na zjdęciach zauważyłam ze wyglądam inaczej, bo jak patrze w lustro to nic sie nie zmieniłam :-) i śliczny piesio


Ael:
ja sie cieszę ze mała sie rusza i zdrowa, tylko tak sie martwiłam.
A Wiktor jest boski, i jak zyję nigdy nie widziałam tak uśmiechniętego maluszka, bo naprawdę on jest wyjątkowy fantastyczny :-D mam ndzieję ze moja córcia tez sie będzie tak pięknie usmiechać

Atanek: slicznie wyglądasz i widać że ciąża ci służy bije od ciebie taki blask szczęścia :-)


slyp:
kefir na kaca dobry, albo woda z dużą ilością cukru :tak:

doniu: na tą nogę to moze zimne okłady sobie zrób,
a jak szampan bo ja prawdziwego nigdy nie piłam, podobny smak do takich naszych pseudo czy zupelnie inny ??
 
Doniu nie zaszkodzi taka ilość, poza tym szampan sam w sobie ma słaby woltaż. Ja wczoraj dla laktacji wypiłam Karmi a dziś mały ciągle mi śpi XD.

Lamia z pewnością Twoja córcia też będzie taka uśmiechnięta :*
 
ups bojowo Magd.a
może odstresuj się z jakimiś znajomymi? na M. swiat się nie kończy...

ale podobał mi się tekst Ael z wałkiem :-)
 
reklama
problem jest w tym ,że nie mam wałka a boje się,że jak się bym zamachnęła to bym ch** zabiła !

O jejciu, wałek to tylko opcja! No nie wiem może być patelnia, kij od mopa, garnek, pokrywka, cokolwiek ciężkiego. Byle nie młotek! Bo wtedy uja zabijesz XD

Lamia dziękuję za 500tne podziękowanie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry