reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka nawet nie wiem co mam napisać.. :( Może wszystko będzie okej.. Ja bym jeszcze raz pojechała gdzieś do innego szpitala jak masz możliwość.. Mogli Cię na oddział przyjąć albo coś.. no nie wiem..
Dobrze będzie kochana ;-)
 
Fifka leż z nogami w górze i zero stresu. Rzeczywiście niewiele można zrobić jeżeli bierzesz już leki na podtrzymanie, ale bądź dobrej myśli. Dziewczyny też tak miały a teraz leci im 16 tydzień :) nogi do góry!!!
 
nie przyjmą mnie bo akurat ten szpital ma ostry dyżur i mnie oddelegują... Jak byłam ostatnio na pogotowiu ale w innym szpitalu który miał ostry dyżur to zajęli się mną profesjonalnie... a tu? Normalnie jak coś sie stanie to ich pozwę...
 
Fifka kochana trzymaj się, tulę Cię mocno.
Może leż spokojnie, tak jak donia zasugerowała i poczekaj jeszcze trochę a jak sytuacja się nie zmieni to wtedy możesz uderzyć na szpital jeszcze raz. Sądzę, że w szpitalu podadzą Ci to samo co teraz bierzesz.
 
hej laski ja tak tylko przelotnie sie witam i zaraz zmykam:p fifka kochana 3 mam za was mocno kciuki ja na twoim miejscu bym pojechala drugi raz i wykucila sie ze jak cos sie dziecku stanie to bedzie ich wina!!!! przeciez tak nie mozna robic... ja sobie urlopuje i wciaz w biegu hehe:p moj ma dzis dzien dla kumpli pojechal sobie o kumpli i pija hehe ciekae czy do domku dojedzie... buziak dla was kochana tule kazda z was z osobna i 3 mam mocno kciuki za ciebie fifko bo wiem jak sie czujesz...
 
Brzuch mnie boli mimo 2 nosp... Dzisiaj cały dzień byłam na rybach, leki wzięłam no i raczej siedziałam spokojnie... jak ja po tym dzisiejszym dniu poronie to się załamie nad swoją głupotą....
 
reklama
Fifka ale bez czarnych scenariuszy kochana. Uspokój się przede wszystkim, bo jak Ty się denerwujesz to i dzidziuś a to teraz najmniej potrzebne. I leż, kobieto leż
 
Do góry