reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a no jakoś tak i ja i mężuś byśmy chcieli 3 :D ale jak na razie marzę o jednym :D:D także nie będę taka zachłanna i jak będzie mniej to też się nic nie stanie.. :-D
 
dziewczyny pomóżcie mi bardzo Was proszę ... chciałabym coś kupić mężowi na naszą I rocznicę ślubu, a nie wiem co :-( może podsuniecie mi jakiś pomysł ?? błagam o pomoc
 
Mam ten sam problem kochana :D:D Ale chyba zrobimy sobie wspólny prezent i po prostu gdzieś pojedziemy na romantyczną wycieczkę za miasto :-)
 
Pyscku ja też mam niedługo rocznicę i miałam pomysł na ten dzień ale nie wypali bo kasa potrzebna na lekarzy. No ale miałam zamiar porwać męża na weekend gdzieś w jakieś fajne miejsce a tak to pomysłów jest mnóstwo, zalezy co Twój mąż lubi
 
Dziurko no wiesz... jak Ael poczuje się przyparta do muru to kto wie, jaką jeszcze broń wyciągnie?:-D
ooo Pyscku dobre pytanie:tak:
gochaa a Ty 18.09 ślubowałaś? :happy2:
 
no tak planujemy wyjechać ... ale oprócz tego coś chciałam ode mnie, założę się znając mojego męża że on coś wymyśli dla mnie a ja nie chce wyjść na zapominalską :-( rozumiecie o co mi chodzi...
 
A no i mam weselicho we wrześniu! I nie idziemy na nie z powodu wiadomego ale zastanawiam się co młodym kupić i wysłać
Pyscku Ty w jakimś sexi wdzianku najlepiej z sex shopu...To dla wszystkich facetów najlepsiejszy prezent
 
reklama
Do mojej pierwszej rocznicy jeszcze troszkę czasu zostało, ale plan już mam :-)
Romantyczny dzionek z kolacją w blasku świec i wspólne oglądanie zdjęć i filmu z weselicha ;-)
 
Do góry