reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Tak ja miałam 18.09 :D ja chciałam spełnić marzenie mojego żeby pojechać do Mediolanu ale nie wiem czy funduszy wystarczy ! :p

gochaa a co Wy chcecie w Mediolanie zobaczyć? Ja byłam dwa razy i straszna nuda tam, oprócz katedry. A no chyba, że na ulicę słynnych projektantów.... fiu fiu ale to nie na moją kieszeń :-D
 
donia dla mojego męża najważniejszy jest stadion san siro ;p;p nie pytaj po co bo Ci nie odpowiem :D:D Po prostu to jego druga ( zaraz po mnie ) miłość :D
 
Dziewczyny jestem załamana... znowu krwawię... tym razem już świeża krwią... byłam na pogotowiu ale mnie kompletnie olali... stwierdzili ze biore już dupka i nospe wiec nic nie zrobią... nawet mi Usg czy mały żyje nie zrobili!!! Wróciłam załamana... jutro ide do swojej ginki ale ta noc będzie tragiczna... Tak się boje...
 
reklama
Do góry