reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Widzisz Mijenka to weź i przetłumacz to tym dupom wołowym, "bo szwagier ma znajomego, co ma większy bojler i on płaci mniejsze rachunki". A ja się pytam ile tam jest osób? Jak długo czasu poświęcają na mycie? Bo mnie naprawdę nie satysfakcjonuje mycie się całej + włosy burza gęstych + odżywka na nie + ewentualna depilacja + zmycie wszystkiego z siebie i to mam robić w 5 MINUT! Już mnie ten remont do szewskiej pasji doprowadza...

Dziurko Dziurko! Ty mi normalnie Katarzyno podpadasz! To ja Ci cyca na pocieszenie chce dać a Ty tak!? Noooo!

Dzidzia, no to wpierw wyznaczenie dżina prowadzącego, co będzie sprawdzał Cię co miesiąc. Obserwację cyklu prowadzisz Ty i twój gin, jaki śluz, temperatura z pochwy z rana, długość cyklu, wyliczenie dni płodnych etc. To nie jest takie straszne jak się czyta, trzeba sobie nawyk wyrobić a w taki sposób będziesz wiedziała najlepiej jak zachowuje się Twój organizm. No i gin jeśli będziesz chciała zobaczy czy z Twoimi pęcherzykami przy owulacji jest ok, czy są czy ładnie pękają, czy nie są za małe.

Doniu no nie mam zrozumienia kobito! W ciąży jesteś!!!!!! Jadę Ci nakopać do dupy a potem poprawi mój Wiktor, może być?
Mnie też ciotka przed fasolką po bretońsku ostrzegała, ale specjalnie zrobiłam lekką wersję i jadłam mniejsze porcje. Jesz dla dwojga, pamiętaj! Albo mnie popamiętasz :p I się nie kryj Fifką, widzisz Fifce nic nie jest :p

Fiona jak we Francji masz gina też to zapytaj co ewentualnie przeciwbólowego możesz brać. Przecież nospy z PL nie będziesz specjalnie sprowadzała.
 
reklama
Czy przed pójściem do lekarza, powinnam zrobić sama na własną rękę jeszcze jakieś badania??
Jak uważacie, lepszym ginekologiem przy tak poważnej sprawie jest kobieta czy mężczyzna??

czy kobieta czy mężczyzna to kwestia gustu
a ja bym badań żadnych nie robiła, gin Ci powie co trzeba, sprawdzi czy budowa jest prawidłowa i czy dojrzewają pęchaerzyki, idź tak najlepiej 10 dni po rozpoczęciu okresu to zobaczy też dojrzewające jajeczko i nie stresuj się, bo tu my wszystki napdaniemy na Ciebie z tysiącem rad a tak naprawdę to trzeba na spokojnie
cykle masz regularne?
 
Czy lepszym ginekologiem jest kobieta czy mężczyzna to chyba raczej indywidualna kwestia, jedne kobiety wolą pana inne panią:happy2: za panem przemawia to, że jest delikatniejszy:blink:

Ael współczuję<głaszcze>
my akurat trafiliśmy na takich super kominiarzy, że nam zrobili cały projekt, wycenili wszystko, będą podłączać i jeszcze trochę nachachmęcili w papierach bo mamy łazienkę w kuchni a nigdzie nie zgłoszone, że dwa pomieszczenia są a nie jedno:-D
 
Ostatnia edycja:
Czy przed pójściem do lekarza, powinnam zrobić sama na własną rękę jeszcze jakieś badania??
Jak uważacie, lepszym ginekologiem przy tak poważnej sprawie jest kobieta czy mężczyzna??

Zawszę się mówi, że mężczyzna jest lepszy... i chodziłam do mężczyzn (mój pierwszy ginekolog to kobieta i bardzo źle to wspominam), ale dla mnie nie byli konkretni... Znalazłam w Łodzi bardzo fajną Panią ginekolog i nigdy tak dobrze się nie czułam podczas wizyty u ginekologa... Fakt nie jest tania, ale zawsze robi cytologię i bada piersi - czego wcześniej nie robili mi inni ginekolodzy - i ona wyczuła u mnie guzek... ale okazało się ze to tylko torbiel... Jest bardzo delikatna, i zawszę mówi dokładnie co będzie robiła.. Tak wiec ja osobiście polecam Panią... ale musi być to ktoś sprawdzony... polecony
 
Doniu no nie mam zrozumienia kobito! W ciąży jesteś!!!!!! Jadę Ci nakopać do dupy a potem poprawi mój Wiktor, może być?
Mnie też ciotka przed fasolką po bretońsku ostrzegała, ale specjalnie zrobiłam lekką wersję i jadłam mniejsze porcje. Jesz dla dwojga, pamiętaj! Albo mnie popamiętasz :p

e kochana bo jak ja przyjadę z moim pływakiem to popamiętasz :-D a od kiedy to fasolka po bretońsku nie jest zdrowa??? przecież to fantastyczne źródło węglowodanów :-D prawda Fifka?
a co do bojlera to ja się za bardzo nie znam, ale chyba jest taki przepis unijny, żeby likwidować Junkersy bo to niebezpieczne, ale ja się nie znam przecież

Kolorowa a Twoja dzidzia będzie kolorowa? że tak zapytam głupkowato?
 
Macie rację, najpierw znajdę porządnego lekarza, który jakoś mnie pokieruje, a potem będę "panikować", że muszę tego wszystkiego aż tyyyle zrobić :cool2:

Tego wcale tak dużo nie ma.... Po prostu kochajcie się bez zabezpieczenia tak często jak to tylko możliwe... Mam nadzieje, że dość szybko zobaczysz II kreski na teście...
 
:-p W pewnym sensie będzie kolorowa, bo biały to też kolor, ale wszystko wskazuje na to, że będzie zwykłym europejczykiem :-p
Chociaż gdzieś ostatnio czytałam, że czarnoskórej parze urodziło się białe dziecko... tak więc, wszystko jest możliwe :-)
 
reklama
Kolorowa nie musisz, my Ci mówimy jak najszybciej zajść w ciążę
ja przez dwa lata się bujałam na chybił trafił a jak zastosowałam testy owulacyjne i wyjechałam na wakacje żeby się odstresować to i jest mały pływak w 12 tc :)
 
Do góry