reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael ooo nie, nie mi... ja dzisiaj wymiotuje caaały dzień... dopiero teraz mi przeszło i na fasolkę nabrałam ochoty a tak cały dzień leżałam. Ostatnio było lepiej, pochwaliłam no i wykrakałam... Dzisiaj fatalnie się czułam cały dzień.. teraz nie mdli ale strasznej zgagi dostałam....

Asiol u mnie dobrze nie licząc objawów opisywanych wyżej... czekam na ten 4 miesiąc żeby juz mi przeszło...
 
reklama
Ael nie krzycz na mnie buuu :no: mój pływak młodszy od Twojego piłkarza i nie da mu rady
a pity z warzywami nie chce, sama nie wiem co bym zjadła, na razie mam plauszki o smaku oscypka :)

A będziesz grzeczna, to nie będę więcej krzyczeć?


Kolorowa gina już możesz sobie jakiegoś ustawić, zapewne przy pierwszej wizycie powie o luzowaniu, więc przez jakiś czas będzie luz. Gorzej jak z tego luzowania nic nie wyjdzie.
Trzeba tylko zmienić psychiczne podejście do starań, że to teraz czas najwyższy i oboje z małżem jesteście w pełni gotowi :-)
Dlatego siedź z nami, my postaramy się pomóc :-)


Komu oddać na jeden dzień kopy mojego małego, bo dziś żyć mi nie daje, a mnie już nogi i kręgosłup wchodzą do dupy. Jest chętna??


Fifka ja tak ogólnie mówię, jest przecież parę innych ciężarówek nie marudzących na mdłości i wymioty, to się zastanawiam KTÓRA TO MI JE ODDAŁA W PREZENCIE?!?! Przyznać się!
 
Fifka to trzymam kciuki żebyś spokojnie dotrwała do tego 4 miesiąca i żeby objawy wszelakie nieprzyjemne minęły :)

Pozdrowienia dla wszystkich staraczek i przyszłych mamuś :)
 
Ael no co no co nooooo....:-)
Kolorowa, moim zdaniem do dżina i tak idź. Trzeba się przebadać czy na pewno jest wszystko w porządku, poza tym bierz kwas foliowy najzwyczajniejszy w świecie. To nie zaszkodzi a tylko pomóc może Twojej przyszłej Fosalince.

Dziewczyny dajcie koleżance linka na blog IWASKA, tam sobie popatrzy na nas..staraczki
 
Ostatnia edycja:
Ha g*wno prawda że twój problem! Niech się nie zdziwi jak dostanie pozew o alimenty... Olej idiotę i spokojnie... mówię że to pewnie przez stres, a mało prawdopodobne żeby to była ciąża skoro testy nie wychodzą.
 
Słoneczko olej palanta :-) <tuli mocno>

a ja mam zaś wq... i przysięgam... że będę zagryzała każdego psa który do Nas podbiegnie.. :/ jeden ugrzył mojego synalka.. w tylną nogę.. i kuźwa się zastanawialam.. dlaczego mi pies cały dzień nie chce jeść :-( masakra.. :-( przeklęty 13.. :-(
 
reklama
Ale mam doła mój były do mnie zadzwonił i powiedział ze nie chce żebyśmy już byli na 100% parą tyko jedynie przyjaciółmi. A ja jak będę w ciąży jak się okaże to mi powiedział że to już mój problem.

eeee:szok: no to super przyjaciel, nie ma co:no:
nie łam się słoneczko, będzie dobrze:tak:

magd.a ale nie dostał żadnego zakażenia ani nic? :-( kiedyś, jak mojego ugryzł inny pies to mu tak łapa spuchła, że ścięgien nie było widać:szok:
a swoją drogą, mówiłaś kiedyś (albo nie Ty:-D), że chyba będziesz dzieci wychowywać podobnie jak psa:-D a mi mąż ostatnio, że jak dziećmi będę się zajmować jak psem to on może być o nie spokojny:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry