reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no wiecie co zero zrozumienia dla ciążowych zachcianek :szok:
a tak naprawdę to wczoraj jakoś tak się przeciągnęłem że strasznie coś mnie pociągnelo przez caly brzuch a poziej taki palacy ból, pomyslam za naciagnelam wiezadlo ale dzis taki piekacy bol nasilal sie od rana noni sie zdenerwowalam :tak:
a w ramach zdrowej diety wsuwam arbuza mniaaam
 
reklama
Dziewczyny, wielkie dzięki za tak miłe przyjęcie!!!
Dziękuję też za życzenia urodzinkowe!!! - takich nigdy za wiele!!! :-)

Aelreda, zadałaś dużo poważnych pytań - a ja generalnie jestem w lesie ze wszystkim...
Gina nie mam - ale znalezieniem dobrego zajmie się mój Małż.
Z badań mam zrobioną morfologię krwi i THS - jest oki.
Obserwacja cyklu?!? - a co to jest??

Cóż by Wam o sobie powiedzieć...
Wiecie już, że mam 32 latka i kolejny roczek pędzi do przodu. Mam cudownego, jedynego, niepowtarzalnego Małża, czyli ni mniej ni więcej TEGO mężczyznę życia przy swoim boku. I tak ogólnie życie mam dość poukładane... - tak mi się wydaje...
Mam sporą nadwagę (jakieś 10-15kg, w zależności od wagi ;-)), popalam, popijam - tylko nie krzyczcie od razu z tego powodu, bo wiem, że żadnych takich przy staraniu, ani w trakcie, ani potem nigdy, nigdy, nigdy więcej - odpowiedzialność za Maleństwo od samiusieńkiego początku musi być i już.

Powiedzcie proszę, od czego powinnam zacząć???
 
Witam wszystkich i kazdego z osobna.....Dzien minoł z bolem w lewej czesci brzucha ale przyszłam z pracy odpoiczełam i samo przeszło.Pomyslałam ze jak do wieczora samo nie przejdzie to pojade na pogotowie.Na szczescie juz nic nie boli.
Nic specjalnego meczocego w pracy nie robiłam tak ze nie wiem co by było powodem bolu.
Jak ktos chetny to zapraszam na kolacje (zapiekany kalafiorek) wystarczy dla wszystkich
 
Donia weź mnie nie strasz bo ja właśnie się fasolki po bretońsku najadłam jak świnka... :-D

Słoneczko najprawdopodobniej ta spóźniająca się @ to wynik właśnie rozstania. Często jest tak, ze te nasze cykle wariują w stresie. Tyle ze u ciebie te przesunięcie @ jest już stanowaczo za długie i musisz coś z tym zrobić...

Królowo_Dzidziu witaj kochana i rozgość się! Z nami szybko płynie czas od cyklu do cyklu :-)

A obserwacja cyklu, znaczy jak długie masz cykle (od okresu do okresu) czy wiesz kiedy masz owulacje itp? Na początek proponuje dowiedzieć się takich właśnie suchych informacji a później postarać się je stosować w praktyce!
 
Ostatnia edycja:
Kolorowa_Dzidzia przede wszystkim na początek życzę Ci abyś uzbroiła się w cierpliwość... bo jak to forum pokazuję - zajście w ciąże wcale nie jest takie łatwe... Ja osobiście polecam testy owulacyjne.. (które nie są takie drogie) i określają zbliżającą się owulacje, a co za tym idzie największą szanse na zajście w ciąże...

Badania masz porobione, czyli teraz bierz męża do roboty i działajcie...
 
o widzicie tak na mnie nakrzyczałyście a tu Fifka też się fasolki najadła :-D
Fiona ja właśnie wróciłam ze szpitala bo miałam bóle po lewej stronie brzucha, i to nie były bóle od ciąży więc nie denerwuj się i bierz nospę ja się pojawią, niestety to przypadłości jelitowe :)

Kolorowa poczytaj trochę w necie na temat obserwacji śluzu i ja zachęcam do mierzenia temperatury w pochwie, codziennie o tej samej porze, na tej podstawie będziesz wiedziała kiedy masz owulacje, a jak już to wiesz to starania koniecznie 3 dni przed i 3 dni po i powodzenia
 
Czy przed pójściem do lekarza, powinnam zrobić sama na własną rękę jeszcze jakieś badania??
Jak uważacie, lepszym ginekologiem przy tak poważnej sprawie jest kobieta czy mężczyzna??
 
o widzicie tak na mnie nakrzyczałyście a tu Fifka też się fasolki najadła :-D
Fiona ja właśnie wróciłam ze szpitala bo miałam bóle po lewej stronie brzucha, i to nie były bóle od ciąży więc nie denerwuj się i bierz nospę ja się pojawią, niestety to przypadłości jelitowe :)

Kolorowa poczytaj trochę w necie na temat obserwacji śluzu i ja zachęcam do mierzenia temperatury w pochwie, codziennie o tej samej porze, na tej podstawie będziesz wiedziała kiedy masz owulacje, a jak już to wiesz to starania koniecznie 3 dni przed i 3 dni po i powodzenia

Dziekuje za info ale ja mieszkam w Francji a tu nie ma nospy.Przeszło samo to nie bede sie faszerowac lekami.
Witam nowe staraczki i zycze powodzenia w staraniach
 
reklama
Do góry