reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael to ja prawy wielgachny cyc poproszę:-D

Dzwonił mój P., któryż to na sparingu właśnie jest i się pyta czy dużo plastrów w domu jest bo strasznie się poobdzierał dziś. Sierotka moja:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyno ty musisz iść do lekarza... wolisz czekać, aż stanie się coś bardzo złego??? nie chcę Cię straszyć, ale powinnaś iść i to bardzo szybko....

Strasznie się wzruszyłam dziewczyny... oglądam płyty z mojego ślubu i jestem na momencie, jak sopranistka gra na skrzypcach i śpiewa Ave Maria... oczywiście na ślubie się popłakałam i to dwa razy, bo za pierwszym razem tylko grała, a na koniec mszy zaczęła również śpiewać... Wspomnienia wróciły...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
słoneczko dokładnie jak dziewczyny mówią, lepiej iść do lekarza zapobiec niż później leczyć i się stresować:tak: i chyba lepiej iść i się dowiedzieć niż gdybać:confused:
Ael u kominiarza najlepiej się dowiedzieć jak to jest z wentylacją:tak: ja póki co mam bojler na prąd a za rachunki zimą płacę 600-800zł za 2 (słownie DWA) miesiące za kawalerkę:baffled:
 
reklama
Do góry