reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

oj to lepiej faktycznie do lekarza jak i klucie i plamienie..nie ma co gdybać,:)będzie dobrze glowa do góry:) ja mialam kiedys w polowie cyklu tzn tak ok 17-18 dnia plamienia,,,ale okazaly sie @ po czasie..a wszystko przez rozregulowany cykl i dostałam duphaston, teraz tez zaczęłam brac,,wiec kurde mam nadzieje ze jestem po owulce?
jak chcecie zerknąć może tym razem się otworzy
SkarbMamy - kiniuś84
 
reklama
Plamienie implantacyjne z reguły utrzymuje się 1 do 3 dni, to kilka plamek na wkładce, nie więcej. Nie masz możliwości zadzwonienia do gina i zapytania?
 
a czy zawsze przy zagniezdżaniu występuje plamienie?

mojej gin nie ma w przyszłym tygodniu, wiec dopiero na 12 sie umówiłam... wiec chyba nici z moich tabletech na przyspieszenie jajeczkowania... :(
 
monis niezwykle rzadko zdarza się plamienie przy implantacji ale się zdarza....ja przy zagnieżdzaniu teraz tak sobie mysle z perspektywy czasu miałam straszne zawroty głowy ale to wytłumaczalne bo wtedy macica staje się bardziej ukrwiona...i dopiero jak stanełam na jodze na głowie to mi przesżło....ale mój mąz juz wiedział co się siweci...hehe cwaniak
 
A skąd wiedział? :) to on taki domyślny czy sam sie cos zna na tym? :) bo mój to nawet nie kojarzy kiedy ostatnio @ miałam hehe tylko jak sie dobiera do mnie, a ja mu mowie "dzisiaj kochanie nie" to sie głupio pyta "a dlaczego? :szok:" hehe
 
Booosssee, ale zeście się znów rozpisały :-D Mnie nadal brzuszek pobolewa :-( eehhh… pewnie za jakiś tydzień przyjdzie @ Ktoś mnie nastraszył, że to może być zapalenie przydatków, ale aż tak mocno mnie nie boli… ma ktoś tak normalnie, że w środku cyklu ma kłucie jajnika, lub obu? :-)

Soglam- jak tam z Twoją pracą? :-D

Ael- a Tobie już te mdłości się nie zdarzają? :-)

Co tam u reszty słychać? :-)

Są jakieś nowe fasoleczki?? :-D
 
hejo wszystkim - ja z pracy pisze dzis - nie nadrobilam Was jak narazie bo mamy zamiesznie w pracy - dzis 30 wiec duzo sie dzieje.

Ale jestem juz mgr ;) i postanowilam sie z Wami podzielic
 
reklama
Do góry