reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
K&M to gratuluję :)

Kalisia. A inny gin? Czy jesteś przywiązana emocjonalnie :)

Ja już tak przyzwyczajona do braku terminów, że jak mi kiedys przyjdzie czekać i się prosić, to chyba zwariuję.

A, faceci podobno czują, jak się jest. Mój też wiedział
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sil tu w obrebie mojej dzielnicy sami prywatni tylko ale chyba bede musiała isc jak do pon mi nie przejdzie:crazy: choc ta beta mi cały czas chodzi po głowie..
 
Truskawcia, dziś jakoś malutkie i krótkie mdłości mnie złapały a od tamtej pory czyli od 8 rano spokój.

Ja dziś przypadkowo dałam kuksańca w torbę swojemu facetowi, bo on do mnie, że się nakręcił i chciałam wyrwać rękę swoją bo trzymał, ale nie wiem jak to zrobiłam, że dostał malutkiego plaskacza po wacusiu, zgiął się ja dostałam głupawki, ten za mną i dawaj leje mnie z uśmiechem na ustach w tyłek....ehh.
Potem drzymaliśmy z pół godziny po obiedzie to jak się obudził ułożyliśmy się na łyżeczkę, trzyma mnie mocno i dawaj przez spodnie koopuluje, ja śpiąca krzyczę by spadał i dał mi spać, a ten dalej króliczka energizera robi...boooooszeeee co za facet...
 
cześc dziewczyny, widzę że tu od rana narzekania to i ja ponarzekam
otóz powiem Wam moje drogie, że kocham ponad życie moją fasolkę i dbam o nią jak potrafię
ale
moja rodzina dzwoni do mnie i sprzedaje mi złote rady: nie leż na trawie, nie bierz tych kropelek, nie jedz tego, nie pij tego, odpoczywaj, niech mąz Ci pomaga (mąż za granicą), a nie jedz ziemniacków, a jedz marchewkę, a dlaczego chodzisz do pracy i tak do zarzygania
ja naprawdę nie jestem upośledzona, pracuje w szpitalu i wiem mniej więcej co mogę a co nie
a teraz czuję się jak inkubator, który ma sobie wszystkiego odmówić i tylko dbać o maleństwo, przecież ja mu krzywdy nie robię!!!
eh i to wszystko oczywiście w dobrej wierze, ja nie wiem czy oni wszyscy już się zakochali w tym maluchu czy im się na głowę rzuciło. Fakt, że długo na dzidzię czekaliśmy ale BEZ PRZESADY
aha, a na koniec mój mąż powiedział "nie puszczaj bąków przy MOIM dziecku", gryyyzę :)
uff wygadałam się!

Magd.a widziałam Twoje wpisy, życzę Ci wytrwałości i siły, a wszystko skończy się tak jak jest dla Was zaplanowane, tylko nie akceptuj tej sytuacji jaka jest teraz. Kurcze, Ty jesteś tak intelignetną dziewczyną i bystrą czego ta teściowa chce??? kochanka jej znajdzcie :-D


K&M gratulacje!!! teraz już górki

Ael a co on taki nabuzowany hormonami, andropauzę przechodzi czy co :szok:

a ja dziś jem kalafiora pod każdą postacią i właśnie zrobiłam najpyszniejszą na świecie zupkę kalafiorkową mniam
 
Ostatnia edycja:
Hehe Donia niezły pomysł... moze faktycznie wtedy zajełaby sie innym facetem a Madzi dała spokój :)

Madzia wrzuć na jakis portal randkowy oferte tesciowej... moze trafi sie jakiś frajerek, który w kobiecie szuka drugiej matki :-D

Donia każdy się martwi o Ciebie i o dzidzie, żeby było wszystko dobrze, a poza tym kazdemu sie wydaje, że i tak wie lepiej jak sie zachować i jak postepowac w takiej sytuacji (jakby z setke dzieci donosili i wychowali hehe). Ale tak juz jest - to podobnie jak z tymi tesciowymi, całe życie lepiej wiedzą co jest lepsze dla ich synusiów. Chyba trzeba przywyknac do tego i jednych uchem wpuszczac a drugim wypuszczac to, co mówią. Głowa do góry i rób swoje :-)
 
Ostatnia edycja:
Donia widzisz, ja mam to samo, jeszcze moje cioteczki tak super mnie z mdłościami pocieszają bo one przez całą ciążę rzygałam to ja mam sobie dać radę. Ale jak kurna wiedzą jak to było to niech dadzą mi cierpieć w samotności!Ehh
Z resztą moja mamuśka to mała panikara, też uważaj tu, rób tamto, jedz to. Pielęgniarka a narobiła rabanu o dobry wynik toxoplazmozy XD

A mój bo ja wiem, co mu jest? Może jakąś fazę na seks ma... mi nawet seks po głowie nie chodzi, mnie chodzi spanie, bo taka pogoda się skisiła trochę ale jest bajecznie chłodno no i walnełabym się spać, ale boję się, że jak zasnę to mój do dupy mi się dobierze.
 
Aelka jestes niemożliwa :-D ty to chyba nawet jak nie chcesz, to ludziom humor poprawiasz hehe :laugh2:

a te mdłości to od początku ciąży masz, czy tak od teraz? Pytam, bo jeszcze mnie tu wtedy nie było, a nie dałam rady nadrobic... :zawstydzona/y:
 
reklama
A mój bo ja wiem, co mu jest? Może jakąś fazę na seks ma... mi nawet seks po głowie nie chodzi, mnie chodzi spanie, bo taka pogoda się skisiła trochę ale jest bajecznie chłodno no i walnełabym się spać, ale boję się, że jak zasnę to mój do dupy mi się dobierze.

załóż stalowe gacie :-D
dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie traktują jak uposledzoną umysłowo :wściekła/y:
 
Do góry