reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Soglam kurde bardzo Ci wspóczuje, bo to jakas paranoja...ja tez zajmuje sie rekrutacja w swoim dziale i kurde ludziom po licencjatach, bez doswiadczenia na okres próbny dajemy minimum 1500-1700zł, standardowa pensja(po okresie próbnym) na takim przecietnym szeroko rozumianym stanowisku biurowym to 1800 -2500zł netto (w wiekszych miastach) Dla mnie to porazka pracodawca który płaci swoim ludziom 1300zł! jak z tego wyzyc, przeciez to jest niemozliwe! w gdańsku wynajecie pokoju kosztuje ok 500-700zł czesto jeszcze plus opłaty! juz nie wspomne o wynajeciu mieszkania, czy kredytach itp!!! Trzymam kciuki zebys trafiła na normalnych ludzi....
 
Jeśli chodzi o pracę, to ja tez sama jestem pracodawcą, więc widzę to od tej drugiej strony. Teraz tez jestem na etapie poszukiwania osób chętnych i powiem wam, że w ciągu 3 tygodni spłynęło mi może 4 CV... a jeszcze rok temu, to nie mogłam opędzic się od chętnych do pracy. szczególnie, że zalezy mi na osobach młodych, nawet zaraz po szkole, w które chce zainwestowac swój czas i wyuczyć ich wszystkiego od podstaw od strony praktycznej. A tu jak się juz trafi ktoś w miare, wydawałoby sie, sensowny to właśnie albo ma wymagania finansowe kto wie jak wielkie (zupełnie nie adekwatne do posiadanego doświadczenia i byc mozenawet umiejętności), albo ma problem z dojazdem i najlepiej to wysłać po niego auto, a godziny pracy to juz wogóle - kosmos. a hotelarstwo i gastronomia to niestety branże, w których nie da sie pracowac OD DO, tylko pracuje się wtedy, gdy sa klienci... ale jak widac dzisiejsza młodzież nie jest przystosowana do tego...
 
kalisia, moim zdaniem jeśli to tylko plamienia,,to może zagnieżdzenie:), na bete bym poczekala jak mówi soglam do pon :)
a mam pytanko prowadzisz wykres cyklu jakiś na necie chętnie bym podejrzała:)
mnie pobolewa brzuch..
 
Kalisia, za długo to plamienie, może masz za mały progesteron, wtedy podobno tak się dzieje, niech mnie ktoś poprawi, jak się mylę. Ja bym uderzała do jakiegokolwiek gina.
 
reklama
Do góry