reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
zawsze o 8 tak kolo poduszki lezy termometr wiec nawet sie zaduzo nie ruszam budzik wylaczam po zmierzeniu tempki

zawsze o 8 tak kolo poduszki lezy termometr wiec nawet sie zaduzo nie ruszam budzik wylaczam po zmierzeniu tempki

Choroba lub silny stres, ciezki wysilek, bardzo ciezkie przezycie itp. w czasie dojrzewania pecherzyka moga niekiedy spowodowac przerwanie i zahamowanie procesu dojrzewania komorki jajowej. Moze sie to stan anwet bez jakiegos powodu jesli kobieta ma nieregularne miesiaczki. Sluz juz sie widac pojawil wczesniej co widac u ciebie na karcie, ale zanikl i nie utworzylo sie cialo zolte ( wiec nie powinno byc wzroztu temp. u ciebie lekka byla moze bylas przeziebiona albo wipisac szklaneczke winka ? ). Ale potem zas sie pojawil sluz to jajeczkowanie powinno sie odbyc. sama nie wiem jakos prubuje zinterpretowac ten wykres. Nie wiem czy to duze ma znaczenie, ale mi zalecali sprawdzac temp. do 7.30 rano. :)
 
A ja się wyjątkowo dobrze wyspałam... Mam dylemat bo w czwartek idę do lekarza i wiem, że mi zaproponuje już L4 i się zastanawiam czy już wziąć czy przy następnej wizycie. Kusi mnie myśl o tym, że mogłabym już sobie odpoczywać w domu ale z drugiej strony mam jeszcze troszkę spraw w biurku do załatwienia i wiem, że wszystkiego nie uda mi się wyrobić w 4 dni

Oooo to szybko masz druga wizyte bo ja mam dopiero 8 lipca a pierwsze usg mam 5 lipca.
 
to ja niewiem chora nie bylam stresu jako tako tez niemam ja slyszalam jedynie ze mierzenie temp zalezy o ktorej chodzisz spac mi gin powiedzial ze jak chodze kolo 1 w nocy to mam mierzyc o 8 no zobavzymy co z tego wyjdzie :-)
 
Ael no wiem powinnam sie cieszyc ale najpierw bede sie cieszyc z fasolki a potem bede narzekac za mdlosci choc sie przydadza bo zaprzestalam cwiczen i co przytylam;-/taka jestem ;-)
 
lovka mam dwie hipotezy dobra i zla jedna to plamienie implantologiczne a 2 wczesniejszy okres
Milej nocy trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki i te testujace i starajace sie by sie w koncu udalo ;-) a ja ide si przytulac do meza ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Beta - ja klikam z Leeds - polnocna Anglia :)

kurcze dziewczyny jak ja Was tak czytam to widze, ze to nie takie latwe zadanie przed nami...czasem sie tak zastanawiam, niektorym sie wydaje, ze do zajscia w ciaze to tylko jedno, dwa przytulanka potrzebne i dzidzi jest, tymczasem okazuje sie, ze to wcale nie jest takie proste...
chociaz my czekamy jeszcze 6 miesiecy zanim rozpoczniemy starania, to ja juz zaczelam brac Femibion, a moj K wspomaga sie kwasem foliowym :)
poza tym wiecej ruchu i zdrowa dieta, co bardzo niestety zaniedbalismy, ja chcialabym zrzucic przynajmniej te 10 kg zanim rozpoczne starania o dzidzie, ale nie stosuje zadnych drakonskich diet, tylko jedyna, ktora dziala: mniej jesc i wiecej sie ruszac :)

pozdrawiam Was serdecznie i zycze slodkich snow (albo owocnych przytulancow) :)
 
Do góry