reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nadzieje i przeczucia mozna miec jak przyjdzie @ to nie bede plakac jedynie w 1 cyklu plakalam ;-) jak narazie jakos spac mi sie zachcialo dobrze ze juz lekarza niema sekunde temu wyszedl zostalo sprzatanie i biurokracja ;-) a do 21 trzeba siedziec ...
simireriel ona ma caly czas wzrastac czy czasem moze opasc i znowu zwrosnac bo niewiem ;-) pierwszy raz robie wykres i do tego nie od pierwszego dnia bo niemialam termometru;/

SkarbMamy - atan

Atan wygląda na to, że owulacja dzisiaj, albo dopiero będzie. Zobaczymy czy jutro skoczy temp. i musi się utrzymać co najmniej 4 dni
jeszcze raczej nic w Tobie nie ma :)
a z testowaniem to wstrzymaj się do 12-14 dni po owulacji, a u Ciebie chyba jeszcze nie było owulki :) więc cierpliwości życzę

a ta pierwsza owulka to nie wiem czy była, bo testy owu miałaś chyba negatywne tak?
 
reklama
ginek powiedzial bo bylam po okresie odrazu ze z prawej stronuy jest pecherzyk a test mnie zdziwil dlatego zrobilam niewiadomy bo byluy rowne dwie kreski a potem caly czas slably az pozniej bylam u ginka okazalo sie ze tamtego juz niema ze jest teraz z lewej wiec niewiem co myslec on powiedzial ze musialy byc dwie ;-)zrobie test owu dzisiaj zobaczymy mi sie wydaje ze byla w czoraj bo strasznie brzunio bolal ;-(
 
ginek powiedzial bo bylam po okresie odrazu ze z prawej stronuy jest pecherzyk a test mnie zdziwil dlatego zrobilam niewiadomy bo byluy rowne dwie kreski a potem caly czas slably az pozniej bylam u ginka okazalo sie ze tamtego juz niema ze jest teraz z lewej wiec niewiem co myslec on powiedzial ze musialy byc dwie ;-)zrobie test owu dzisiaj zobaczymy mi sie wydaje ze byla w czoraj bo strasznie brzunio bolal ;-(

brzuch nie boli tylko w trakcie owulacji, brzuch boli też jak pęcherzyk dojrzewa albo jak już pęknie to boli bo zbiera się płyn w zatoce Douglasa i uciska troszkę na tkanki
sprawdź jutro dokładnie temperaturę
 
a jak myslisz czy ma sens dzisiaj przytulac sie ?? bo wczoraj maz wrocil bardzo pozno wiec moze dzisiaj by mial ochote wiec niewiem czy to cos da ??brzuszek mnie boli od czwartku ;-(
 
Ostatnia edycja:
Atan zawsze jest sens sie przytulać:):):)

Vanilia co do l4 i przychodzenia do pracy to ja sie troche zorientowałam w temacie, i prawdopodobieństwo że przyjdzie kontrola do firmy jest prawie zerowe, najczęściej kontrole są w przypadku brania zwykłego chorobowego na kilka miesiecy i to jeżeli zdarza sie taka sytuacja u kilku pracowników w jednej firmie (sprawdzają po prostu czy nie robi sie zusu w konia) a i tak w takim wypadku kontrola najczesciej jest w domu pracownika a nie w zakladzie pracy. Poza tym nawet jak już by przyszli to sprawdza liste obecnosci (grafik) jezeli przy Twoim nazwisku bedzie l4 to dla nich jest to równoznaczne z nieobecnościa w pracy. Poza tym zawsze mozesz być interesantką, gościem itp. Oczywiście gdybys chodziła dzien w dzien na 8 godzin to moze byc podejrzane ale jak zdarzy Ci sie kilka razy w tyg przyjsc, to naprawde juz nie ma co panikowac:)
Ja zastanawiam sie jak swoja sytuacje rozwiazac...ponieważ w grudniu dostałam podyżkę to opłaca mi sie albo już zostac do końca na l4 albo szybko wracac do pracy i conajmniej pełne trzy miesiace do niej chodzić...przypuszam, że jak dzidzia sie dobrze rozwija to pewnie z racji moich palmien i tak ginekolog bedzie mi kazac siedziec w domu mam bardzo stresujaca prace, jest duzo wyjazdów itp a jak nie ma wyjazdów to siedze przed kompem ok 9 godzin czasem dłuzej, poza tym czesto biegam po schodach w firmie a to wszystko nie jest wskazane...bardzo licze na to ze szefowie nie beda mieli nic przeciwko jak przejde na l4 ale bede troche pracowała zdalnie a czasem pojawie sie na troche w biurze...bo tak zupełnie siedziec w domu to bym nie chciała...

to sie rozpisałam...:)
 
ja tez bym w domku nie wydziedziala ;-)z nudów bym umarla ;-)
No to beda dzis przytulaski ;-) zobaczymy co z tego bedzie za jakies 14 dni ;-)choc znajadz siebie to kolo 24 bede testowac ;-)

a jak sie czujesz juz nie plamisz ??
 
czasem na papierze widze takie lekko bazowe plamki ale mam wrażenie, że to juz tylko pozostałości...próbuje być dobrej mysli, ale nie chce wybiegać za bardzo w przyszłość, jutro mam nadzieje bede wiedziec cos wiecej...co ma byc to bedzie...
 
Paluszku to ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby wszystko bylo dobrze zeby lekarz wszystkie obawy wybil ci z glowy i powiedzial ze jest wszystko super ;-) i powiedzial ci dokladny tydzien dzidzi ;-) zebys mogla miec prawdziwy suwaczek ;-) a nie zawyzony ;-) ja tez bym miala zawyzony bo niby kalendarzy na poczatku czerwca mialam miec owulacje ale trudno powiedziec ilu dniowy bedzie ten cykl ;-)
Asiol a co tam u ciebie
??
 
reklama
U mnie nowy cykl starankowy się zaczął, więc jak znajdziemy czas między przygotowaniami do ślubu, a koncertami L. to może trafimy z przytulankami w owulację (o ile będzie w tym cyklu) ;-)
 
Do góry