reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Już po egzaminie i dziękuje za kciuki :-) ale i tak kiepsko poszło.
Soglam ja z kelnerstwa zdaje :-).
Idę sprzątać i was pomału nadrabiać ;-)
 
reklama
Hej laseczki, ja bylam teraz na baseniku, posiedzialam sobie w grocie solnej, pomasowalam biczami wodnymi,, miodzio. Dzidzia dokazywala caly czas. Kupilam truskawczki i zaraz bede sie objadac!
Paluszek bedzie dobrze! Trzymam kciuki &&&
 
Jeśli już mowa o truskawkach to zapraszam na shake truskawkowy na bazie lodów śmietankowych!:-p
krak a żebyś kochana wiedziała, pracujemy niestrudzeni w pocie i znoju :tak:
A faceci owszem i są, sama widziałam wczoraj jednego jak mi przez ramie zaglądał:-)
 
no tak moj czasem tez zerka mi przez ramie z kim jak tutaj pisze hihi i o czym :p ja wlasnie sobie robie pierwszy obiad hihi pizze kebab a na drugi karkowke ale to jak juz chlopy z pracy wroca hihi papa i moj ukochany:)
 
Taaak mówicie swoim Towarzyszom życiowym o naszym forum ;-) jeszcze zaznaczcie ,żeby nie wylogowywało :-D a potem wejdziemy i co się okaże ?

ze Nasi faceci między sobą gadają o róznych rzeczach :-)

Dzwonił mój Mamutek.. śmiał się ze mnie,że swojego nie chce w PL zostawić na miesiąc ;-) ale mówi,że cieszy się ,że tak poważnie podchodzę do tego :-) No i oczywiście nie obyło się bez " a babcią to juz zostanę czy jeszcze mam czekać" ;-) jakoś sobie nie umiem wyobrazić jej w roli babci ;-) bo wygląda jak moja siostra :-D
 
Taaak mówicie swoim Towarzyszom życiowym o naszym forum ;-) jeszcze zaznaczcie ,żeby nie wylogowywało :-D a potem wejdziemy i co się okaże ?

ze Nasi faceci między sobą gadają o róznych rzeczach :-)

Dzwonił mój Mamutek.. śmiał się ze mnie,że swojego nie chce w PL zostawić na miesiąc ;-) ale mówi,że cieszy się ,że tak poważnie podchodzę do tego :-) No i oczywiście nie obyło się bez " a babcią to juz zostanę czy jeszcze mam czekać" ;-) jakoś sobie nie umiem wyobrazić jej w roli babci ;-) bo wygląda jak moja siostra :-D

Magd.a to Wy razem macie wyjechać? super pomysł, ja za granicą czuję się lepiej niż w Polsce, problem ma tylko z równie dobrą pracą jak PL
moja Mama też wygląda jak moja siostra, jest tylko 20starsza ode mnie i energii ma 100x więcej niż ja, ale już ma świra na punkcie zostania babcią, dzwoni do mnie codziennie i poucza, co mam jeść, jak się ubierać itp. śmieję się z niej, bo obchodzi się ze mną jak z jajkiem. I jestem przekonana, że nakupowała już stosy rzeczy dla dziecka, choć ma zakaz mówienia o ciązy i kupowania czegokolwiek :)
 
Moja jest ode mnie 18 lat starsza ;-) i bardziej zwariowana.. chociaż po niej mam cięty humor :-)
Moja mama też chciałaby zostać babcią, no ale druga z mam się do tego pomysłu nie pała ;-) jak by to ująć " nie jestem godna jej syna ;-)"
co do wyjazdu, nie był to mój pomysł, ja do końca nie jestem przekonana ( chociaż to ja mam tam 3/4 rodziny :-D) a M.będzie miał tylko mnie ;-)

donia daj się rozpieszczać :-) należy Ci się kobieto, a Brukselka Ci się podoba ?;-)
 
Magda jak masz tam nagrana pracę to się nie zastanawiaj. Za granicą naprawdę się lżej żyje.
Brukselka czy mi sie podoba? Generalnie wszędzie mi się podoba ale nie na długo. Bardziej lubię Belgię niż samą Brukselkę, tu jest mieszanka wszystkich narodowości, duża przestępczość i straaaasznie brudno. Ale mają fajne sklepy i wszędzie jest niedaleko :)

Magda a gdzie dokładnie masz wyjechać?
 
reklama
Nie byłam jeszcze w Brukseli, ale mój M. ma tam kuzynkę z mężem :-)

Niby wszystko mamy ustalone, ale ja wiem,że mama M. będzie psioczyć ,że on jedzie na razie nic nie wie.. wiedzą tylko 2 osoby.. moja mama i M. brat.. wolę nie zapeszać :-)
 
Do góry