reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie byłam jeszcze w Brukseli, ale mój M. ma tam kuzynkę z mężem :-)

Niby wszystko mamy ustalone, ale ja wiem,że mama M. będzie psioczyć ,że on jedzie na razie nic nie wie.. wiedzą tylko 2 osoby.. moja mama i M. brat.. wolę nie zapeszać :-)

Mamą się nie przejmuj, dla Waszego związku będzie o niebo lepiej jak będziecie daleko i sama powinnaś dążyć od tego żeby się z tego toksycznego sąsiedzctwa uwolnić :)

a gdzie w końcu jedziecie? bo nie doczytałąm, chyba że to na razie tajemnica
 
reklama
Pewnie jak większość do UK :-)

lecę do adwokata.. i z młodym na spacer ;-) będę wieczorem kobietki :-) buziaki
 
Już posprzątanie obiad już się odgrzewa i czekam na Ł. :-)
Magda nie patrz na innych tylko jak sami chcecie tego to się pakować i jechać :tak:.
My też z Ł może wyjedziemy ale jak na razie się zastanawiamy jak to będzie z jego studiami dalej.
 
witam wszystko przeczytalam magda nie zastanawiaj sie tylko wyjezdzaj !! ;-) bedzie lepiej zdala od przyszlej tesciowej ;-)
jestem w pracy caly dzien ale mi sie niechce nawet niemam czasu wam odpisywac;-(
chcialam powiedziec ze temperaturka urosla to chyba dobrze mysle ?? ze jak sie bedzie teraz utrzymywac to znaczy ze jestem w ciazy ??
bo dzisiaj mnie pobolewalo i wczoraj podbrzusze ale jak siedze nie jedynie jak chodze...boze niewiem czemu mialam sie nie nastawiac ale mam takie dziwne uczucie ze sie udalo ;-)w tym cyklu niewiem czemu ;-)trzymajcie kciuki bo testowac nie wiem kiedy ale mysle ze na 27 powinna by przyjsc wredna @ wiec w dzien rocznicy ślubu a jak nie przyjdzie to jaki bedzie prezent ;-)
 
Atan przeczucia to juz połowa sukcesu...tylko kochana się teraz nie wkrecaj i sprawdzaj wszystkiego, spróbuj się spiąc i zając czyms innym,nie wymyslac żadnych objawów bo przed terminem spodziewanej @ ich nie ma...:):)
Jak tempka podskoczyła to dobry znak i tego się trzymaj...:):)
Ja zaciskam mocno kciuki i przesyłam jeszcze raz fludki.....trzeba wierzyć się uda...przecież od tego są cuda
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Soglam nie dziekuje za fluidki ale niewiem czemu ostatnio ,moze przez te sny i mezulek mi mowi ja cos czuje ze juz jestes ;-) i mi dzisiaj do fasolki powiedzial rosnij szybko jak wychodzilam do pracy zaskoczyl mnie calkowicie ;-) wiem mam sie nie wkrecac ale sie nieda mam takie naprawde jak to mowia kobiecy instynkt ;-)
 
Atan, temperatura w drugiej fazie cyklu po prostu wzrasta. I jak nie spadnie w terminie @ to można coś podejrzewać. Oby Twoje przeczucia miały rację bytu, ale nie nakręcaj się
 
Nadzieje i przeczucia mozna miec jak przyjdzie @ to nie bede plakac jedynie w 1 cyklu plakalam ;-) jak narazie jakos spac mi sie zachcialo dobrze ze juz lekarza niema sekunde temu wyszedl zostalo sprzatanie i biurokracja ;-) a do 21 trzeba siedziec ...
simireriel ona ma caly czas wzrastac czy czasem moze opasc i znowu zwrosnac bo niewiem ;-) pierwszy raz robie wykres i do tego nie od pierwszego dnia bo niemialam termometru;/

http://www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=atan&cid=2980
 
Ostatnia edycja:
Nieznacznie może opaść, ale dokładnie Ci nie powiem, nie znam się na tym tak szczegółowo, wiem, że od owulki wzrasta i utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie. Potem spada, ale musi spaść bardzo. Chyba coś w obrębie tych niskich z początku, ale tu głowy nie dam. Dziwny masz ten wykres
 
reklama
dziwny bo okazalo sie ze mialam dwie owulki w jednym cyklu ;-)
ale tu dzis cicho gdy mam czas by pisac to was niema chyba :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry