reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mag kochana dokładnie moja siostra miala kiedys ciaże martwa i lekarz jej powiedzial ze dobrze zeby zaszła od razu i sie spinali i nic pozniej odpuscili i sie udało,wiesz ja jaki jedyna z mojego rodzenstwa nie mam jeszcze potomka wszyscy juz prawie maja po 2 ale pomalu mi sie nie spieszy,moj m nie chcial jeszcze nie dawno za bardzo mowi ze za rok ale jak bylismy u gin i widzial po mojej minie ze mam brak progesteronu i musze brac lutke to teraz chce i to chyba bardziej niz ja ,ale on jest taki kochany wspiera mnie bardzo,a na dodatek mu mowie ze trzeba sie starac bo kiedys dostalismy kołyske i mowie ze bedzie niemodna:):)
 
reklama
donia u mojej kolezanki bylo odwrotnie to ona chciala, a on uciekal hihihihi jakos nie umial sie skupic jak wiedzial, ze ona jest w ciazy :)

a mojemu mężusiowi to nie przeszkadza ale jest wyrażnie delikatniejszy,a ja tez trochę się obawiam czy nie szkodzę....ale jak nic nie jest to oddaje się tej przyjemności,w koncu organizm wie czego potrzebuje:):-D
 
witam ewika jak sie czujesz?? jak upaly znosisz?? a to nie wiem czy wiesz ale nas zpaluszek ma fasolke i soglam.... dolaczyly do nas dwie nowe kolezanki:)

skoro mowa o przytulanku w czasie ciazy to moja starsza siostra w czasie ciazy jak bym mogla to by nie wychodzila z lozka hihi mowila ze ciagle jej sie chcialo:p a jej ukochany tylko sie cieszyl bo za to teraz jak by mogla to by uciekala z lozka taki zwrot akcji

Kwiatuszku pamietaj luzuj sobie nie ma co sie spinac i sluchac marudzenia ze jestes jedyna itp przyjdzie czas i twoja kolej... ze mnie sie smieja ze moja siostra juz ma synka brat bedzie mial we wrzesniu i czekaja na mnie ale ja im mowie zawsze jak bedzie czas to bedzie fasolka i tata bedzie dziadkiem kolejny raz
 
Ostatnia edycja:
Mag kochana dokładnie moja siostra miala kiedys ciaże martwa i lekarz jej powiedzial ze dobrze zeby zaszła od razu i sie spinali i nic pozniej odpuscili i sie udało,wiesz ja jaki jedyna z mojego rodzenstwa nie mam jeszcze potomka wszyscy juz prawie maja po 2 ale pomalu mi sie nie spieszy,moj m nie chcial jeszcze nie dawno za bardzo mowi ze za rok ale jak bylismy u gin i widzial po mojej minie ze mam brak progesteronu i musze brac lutke to teraz chce i to chyba bardziej niz ja ,ale on jest taki kochany wspiera mnie bardzo,a na dodatek mu mowie ze trzeba sie starac bo kiedys dostalismy kołyske i mowie ze bedzie niemodna:):)

Kochana ale jak juz zaskoczycie to i moze podwójnie i nadrobisz zaległosci rodzinne wyrównując szanse odrazu:):)
 
kwiatuszku - ja tez mam wrazenie, ze moj jakby chcial, a nie, ze w sumie nie wie czego chce chyba go to tez przerasta. Mam nadzieje , ze mu sie zmieni jak twojemu :)
 
Ja moge nawet czworaczki hihihihi bede miala juz spokoj do konca zycia :)
U nas tez sa blizniaki w rodzinie i wszyscy nam je wroza :)
 
hehe a to wszystko mozliwe ale wolałabym jedno pomalutku u mnie w rodzinie jest bardzo duzo blizniąt:)

Kwaituszku niestety bliźniaki to nie sprawa rodzinna czy genetyczna,bo każda ma z nas taką samą szansę.Jezeli masz w rodzinie to nie znaczy ze masz wieksze szanse...ja tez tak kiedys myslałam bo moja tesciowa jest z lbliźniaków i mam ich trochę po obu stronach...ale to zupełnie błedny tok myslenia....

mimo wszystko życzę ci tak jak ty sobie zyczysz żeby było:):)
 
powiem ci ze był taki okres ze wogole nie chcial słyszec o dziecku oststnio moja sis urodziła i troche odwiedzin u niej chyba tez na niego wpłyneło zobaczył ze nie jest tak az zle jak mysli on mylał ze dziecko nas bardzo ograniczy ze zero rozrywki a ja staram sie mu przytaczac argumenty przekonujace oststnio na kreglach były 2 kobietki w ciazy i jedni z malenstwem i mowie widzis z z maluszkiem tez mozna jechac juz było na moje
 
reklama
Do góry