reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

beka..ja niestety nie mam siostry, której mogłabym się zwierzyć, pogadać. Jest mam, ale ona uważa, że na dziecko mam czas i jeszcze jestem za młoda:szok:
 
reklama
Olcia, zatestuj, a jak nic to idź do innego lekarza. Nie pamiętasz zapewne mojej historii, ale ja też miałam niby okres, plamienie i II. Teraz jestem na podtrzymaniu.

Co do smarowania brzucha. Ja używam tylko oliwki, jakoś nie ufam tym niby na ciążę, taki schiz. Lekko smaruję, naprawdę leciutko, czekam, aż się wchłonie, a nadmiar zbieram chusteczką, znaczy przykładam i tak wsiąka. I ani jednego rozstępu nie mam :)

Wypróżniłam dziś szafę z rzeczy, robimy początek przemeblowania dla Dzidziusia. Musimy niestety moje biurko wyekwipować do naszego mini salonu. Kurczę, niby mamy pokój 25 m kw, a ciasno. No ale biurko męża, jego miejsce pracy zajmuje z 6 m kw, do tego szafa, łóżko, biblioteczka i kredens i koniec. A wywalić tego nie możemy, choć dwie ostatnie nie mają naszych rzeczy. Ale cóż. Pomierzyliśmy i się mieścimy :)

Dziurko, podobnie chyba miała Magdalena ;) Dziwne, że niedawno byłoby, jaka jesteś stara i bez dziecka, ola boga... a ja to już dinozaur :p Ale masz nas
 
to ile kazda z nas ma lat starajac sie o dziecko to zalezy przeciez od nas samych jesli czujemy sie na to gotowe itp moj starsza siostra tez sadzi ze tak powinnam poczekac jeszcze z 3 lata ona zaszla w ciaze majac 28 lat ale ja juz w tym wieku chce miec 4 letnie bobo:p

sil- kochana jak sie czujesz?? nudnoci juz odeszly sobie ?? jestem ciekawa jak tam nasza kochana Big sie czuje i AeI i Iwasek?? dziewczynki tule was i caluje w brzuszki :p
 
Ostatnia edycja:
Sim kochana a od kiey się smarujesz oliwką?? tylko brzusio czy cała???
Ja się załapałam na zafasolkowanie mając jeszcze 27 lat bo za 3 tyg stuknie 28....ale sądze ze to dla mnie odpowiedni czas,wczesniej bym nie chciała...a pozniej to kolejne...
każdy ma swój czas na dziecko :):)
 
cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście

Truskawcia czuję się dobrze dziękuję, tylko jak zjem frytki na noc to całą noc mam z głowy - boli mnie brzuch i nie mogę znaleźc pozycji, ale to też chyba w ramach zdrowej diety

Soglam ja u mężusia jestem w brukselce, a co do sexu w ciązy to mam doznania zupełnie odwtorne, muszę uciekać przed kochaniem bo mam jakieś schizy, że coś się stanie bejbikowi. Zupełnie nie mam przyjemnosci z sexu :(
 
witam. Przyznam sie szczerze że nie próbuję nawet was nadrabiać bo tyle piszecie. Mogłaby mi któraś skrócić co sie ostatnio ciekawego wydarzyło?
 
donia u mojej kolezanki bylo odwrotnie to ona chciala, a on uciekal hihihihi jakos nie umial sie skupic jak wiedzial, ze ona jest w ciazy :)
 
Beka ja tez zawsze mówiłam ze chce miec pierwsze dziecko przed 30 bo łatwiej i organizm lepiej znosi,a teraz mysle ze w 30 moze i drugie się trafi:):)..ale nie zawsze mozemy wszystko zaplanowac....
trzymam kciuki i sle fluidki zeby się udało~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry