reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ha ha ha faceci zawsze opóźnieni :-D.
Mój to już zapowiedział z kolegą, że jak się nam urodzi dzidzia to trzy dni mają wyjęte z życiorysu :-p.

A spełniona kim jesteś.? he he

Atan dobranoc ;**

Ja dziś oglądałam na VOD dobry serial "Seks nastolatków" ja myślałam, że w Polsce jest strasznie a co dopiero w Wielkiej Brytanii..
 
Ostatnia edycja:
Haha Klari to pytanie to jeszcze nie w czasie. Mam pomysł jakiś na siebie ale szukam dalej inspiracji. Po 3 latach na Pwr odechciało mi się studiowania zarządzania, to nie było dla mnie (chociaż zarządzanie personelem nie pogardzę). Zawsze lubiłam fotografię w przyszłości wystudiuje sobie ten kierunek. Potem geografię specjalność klimatologię z meteorologią no może gdzieś na końcu skończę zarządzanie w tylko tym słowa znaczeniu (nic doczepianego, jak informatyka na pwr, to była jakaś pomyłka).
A tak pomysł na interes swój mam, więc po odchowaniu dziecka może uda mi się z tym wystartować, a chce też iść w kierunku zarządzania nieruchomościami, obrotem nieruchomościami. Jak dla mnie super sprawa.
No i może gdzieś po drodze otworzę jakiś hotel albo restaurację, kto wie, może jak uda mi się kiedyś kiedyś (w marzeniach) wykupić oleśnicki zamek to będzie jedno i drugie :-D
 
Ael to ty masz jakiś eliksir młodości..? :shocked2: Ooo jak coś z restauracją to ja wysyłam ci CV w sprawie pracy he he ;-)

Ja jak na razie to chcę iść na AWF i później marzy mi się praca w jakimś klubie fitness czy coś takiego :-) Albo założenie własnego klubu.
 
To wy mlode laseczki jestescie chyba ze plany takie macie. Znaczy sie nie mowie ze ja stara jestem ale do szkoly sie nie wybieram juz eheheheh
 
Ael to ty masz jakiś eliksir młodości..? :shocked2: Ooo jak coś z restauracją to ja wysyłam ci CV w sprawie pracy he he ;-)
Jaaa? Eliksir młodości? Nieeee.... ja po prostu mam tysiąc pomysłów na minutę i takie małe ambicje XD
Ja kobieta orkiestra jestem, siedzieć w jednym miejscu nie lubię. Nie dla mnie byłaby praca w biurze przy papierkach bo był popełniła harakiri normalnie.
Po prostu taka dziwna wyszłam rodzicom XD chociaż czasem mieli ze mną niezłe piekiełko :-D

Beka no wiesz coo, te Twoje 60 lat widzisz robi swoje :p
 
A ja zrobiłam błąd idąc na filologię angielską :/ Jedyne dobre w tym, że amerykanistyka. Dużo ciekawszy niż brytyjski ;D
 
Dla mnie też nie jest papierkowa robota. Wole jak się coś dzieje. Jak by miała siedzieć tak za biurkiem przy tych papierkach to bym poszła się powiesić prędzej. ;-)
Ze mną też rodzice nie mieli łatwo ale chociaż wyrosłam na normalną dziewczynę nie to co moja siostra...
 
reklama
Dżisyyys mam obleśnego faceta, bleeeeeh!!!!
-Ty chrapiesz!
-Ja wiem, że chrapie ale mnie to zwisa...
-Ale mnie to nie zwisa bo ja się przez Ciebie po nocach budzę!!
-No wiesz mnie wisi jeden Tobie wiszą dwa....

Noż ja piernicze mać... Kurna nie chajtam się z nim.....

Lovka, a czemu źle zrobiłaś, patrz na to z innej strony. Umiesz anglik perfekt!! :-D
 
Do góry