reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej kobietki, jestem dzisiaj smutna i zła i wszystko… raz, że jestem rodrażniona- dostałam okres :-( tak myślałam, że nic z tego nie wyjdzie, myślałam, że jestem przygotowana na @ a jednak gdy przyszła to czułam żal.. i się popłakałam :-( wiem, że to dziecinne, nie poważne, ale (jednak) tak bardzo liczyłam, że się uda :-( cóż jednak (może) nie zasłużyłam sobie na bycie mamą :-( W dodatku pokłóciłam się z moim kochaniem :-( i jest mi teraz bardzo źle…. Nie lubię się z Nim kłócić, ale kiedy mi powiedział, że to moja wina bo się spinam o wszystko to myślałam, że go rozniosę :-( Wiem, że może mieć rację, ale ja potrzebowałam zrozumienia, a nie morałów :-( Jest mi tak źle :-( Nawet nie mam komu się wyżalić (nie chce na ten temat rozmawiać z mamą, po co mam ją martwić) więc wybaczcie kochane, że padło na Was… mam nadzieję, że ten podły nastrój nie potrwa długo.

Przepraszam, że nikomu nic nie napisałam, ale… chyba nie mam dziś do tego głowy, wybaczcie :-(
 
reklama
Truskawcia dobrze, że tutaj napisałaś... Nie martw się. Wszystko będzie dobrze... Najważniejsza w związku jest rozmowa !!! ;D A wredna @ niech sobie idzie skąd przyszła. My jej nie lubimy :D:D:D
 
Truskawcia bidulko ty nasza <tuli mocno> nie smutaj się tak ja też dziś dostałam @ i też mi było bardzo smutno bo się spóźniała i myślałam, że to jednak fasolka ale się myliłam. Porozmawiaj ze swoim teraz na spokojnie i powiedź mu co ci leży na serduszku i zobaczysz, że od razu będzie lepiej i cię zrozumie. A teraz zaczynamy nowy cykl starań i się już nie smucimy tylko bierzemy do dzieła :happy2:. I nikomu nie przeszkadza to, że tu piszesz od tego w końcu jesteśmy żeby sobie pomagać i się wspierać w trudnych chwilach ;***
 
Hej kobietki, jestem dzisiaj smutna i zła i wszystko… raz, że jestem rodrażniona- dostałam okres :-( tak myślałam, że nic z tego nie wyjdzie, myślałam, że jestem przygotowana na @ a jednak gdy przyszła to czułam żal.. i się popłakałam :-( wiem, że to dziecinne, nie poważne, ale (jednak) tak bardzo liczyłam, że się uda :-( cóż jednak (może) nie zasłużyłam sobie na bycie mamą :-( W dodatku pokłóciłam się z moim kochaniem :-( i jest mi teraz bardzo źle…. Nie lubię się z Nim kłócić, ale kiedy mi powiedział, że to moja wina bo się spinam o wszystko to myślałam, że go rozniosę :-( Wiem, że może mieć rację, ale ja potrzebowałam zrozumienia, a nie morałów :-( Jest mi tak źle :-( Nawet nie mam komu się wyżalić (nie chce na ten temat rozmawiać z mamą, po co mam ją martwić) więc wybaczcie kochane, że padło na Was… mam nadzieję, że ten podły nastrój nie potrwa długo.

Przepraszam, że nikomu nic nie napisałam, ale… chyba nie mam dziś do tego głowy, wybaczcie :-(

tulę mocno...pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce,wiec może potrzebujesz tych łez i chwilowej złosci zeby negatywne emocje z siebie wyrzucić i isć dalej:):)
pewnie w emocjach żle zrozumiałas swoejgo mężczyznę...dasz radę
trzymam kciuki za kolejny cykl i przesyłam specjalnie dla Ciebie wczesnociążowe fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Lovka specjalnie for you:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Truskawcia
Ja tez dzis dostalam nie martw sie nie ten to nastepny. Glowa do gory.
A to ze sie poklocilas to normalne nie ma zwiazkow idealnych. Kazdy czasem sie kloci a sukcesem jest to, ze umiecie sobie wszystko wyjasnic, wiec nie zwlekaj pogadaj z nim.
Wszystko sie jakos ulozy :) nie czekaj dlugo bo to Cie bedzie dobijac.
 
Lovka specjalnie for you:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Especially for me? Thank You very much! :D xxx
 
reklama
TRUSKAWCIA <głaszcze><tuli> niesmuc sie mamy zawsze nastepne starania przede soba ja cos czuje i sie zalamuje ze jednak nic w tym cyklu chyba nie wyjdzie ... choc jak sobie przypomne poniedzialkowa wizyte u ginka to az sie mozna zemnie smiac bo on sprawdza i ja mowie czy moze sprawdzicc czy byla owulka a on najpierw mowi byla gdy byl przy prawym jajniku a potem idzie dalej i mowi ze nie byla a na akranie taka jagby fasolka pecherzyk to byl niby a ja juz myslalam bo on sie tak zapowietrzyl ze to jednak fasolka i sie teraz zastanawiam ;-P bo testy owu caly czas negatywne...
 
Do góry