reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dotka85 : Nie robiliśmy żadnych badań, ponieważ czytałam, że nie od razu zachodzi się w ciąże po kochaniu się .. Mąż miał operację jak był mały na jedno jądro. Wydawało mi się, że to może mieć trochę wpływu na to,że nie wychodzi nam :( Ja mam 25 lat, mąż tyle samo .. Ja studiuję medycynę, mąż jest inzynierem budownictwa .. Tydzień temu mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu :)

mineralnakocica : Dziękuję wam bardzo :) Pozdrów narzeczonego :) A Ty jak się czujesz w ciąży?
 
pok : Nie brałam wcześniej nigdy żadnych tabletek, gdyż mój gin tak powiedział :/ Oczywiscie go zmieniłam .. Są jakieś tabletki czy coś, aby łatwiej zajść w ciąże?

dotka85 : Dziekuję za wsparcie :) Oby się udało tym razem .. Ale tracę nadzieję :(

poczytaj sobie na mojej stronie - link przy suwaczku "strona o staraniach". wszystko zalezy od tego jaki macie problem. A jakie miaals przez te 2 lata robione badania?




no to 2 rozne testy zrobilam i na kazdym super mega bladzioch.. ale nie wyimaginowany, bo M. tez widzi. Slabsza niz wczoraj ta kreseczka na tescie, ktory tez wczoraj robilam. Pewnie biochemiczna czy cos... ehh
sprobuje o tym nie myslec.

a temp wyglada dzis tak... (kreseczki na zielono, bo zaznaczylam wczoraj i dzis pozytywny test ciazowy...)

Zobacz załącznik 350273


dzieki za wsparcie kochane!
 
pok : Badań nie miałam robionych żadnych .. Nie mam czasu na lekarza ponieważ studiuję i nie mam kiedy iść :( Jak chodzę do gina to nie przydziela mi żadnych badań :(
Powiedz mi jak mam zrobić sobie suwaczek?
 
pok...ty wiesz co ja myslę..i powiem ci ze kibicuje ci od początku i bardziej pragnę twojej ciązy niż swojej,wiec ....&&&&&&&&&&&&&&&

a mozesz wstawic wykresik tempki z zeszłego cyklu?? albo mi na priva podrzucic??
 
dotka85 : Nie robiliśmy żadnych badań, ponieważ czytałam, że nie od razu zachodzi się w ciąże po kochaniu się .. Mąż miał operację jak był mały na jedno jądro. Wydawało mi się, że to może mieć trochę wpływu na to,że nie wychodzi nam :( Ja mam 25 lat, mąż tyle samo .. Ja studiuję medycynę, mąż jest inzynierem budownictwa .. Tydzień temu mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu :)

mineralnakocica : Dziękuję wam bardzo :) Pozdrów narzeczonego :) A Ty jak się czujesz w ciąży?

kochana w ciązy dobrze ale ostatnia noc tragedia wymioty nie mogłam spać senna jestem reguarnie 13-14 17-18 22-23 i tak dziennie i czasem podbrzusze mnie tak kuje a tak narazie ok
 
Astra - to zart? po dwoch latach to i Ty i Twoj maz/partner powinniscie miec zrobione badania. Ty badania wszystkich hormonow, jesli sa ok to hsg itd. A maz/partner pelne badanie nasienia. Zmien gina koniecznie i sie tym zajmij.
Albo zacznij mierzyc temperature, obserwowac sluz, robic testy owulacyjne (polecam Domowe Laboratorium). Bo niby skad wiesz, ze w ogole masz owulacje?
A cykle masz regularne?

Zeby zrobic suwaczek kliknij np. w moj otworzy sie strona i tam krok po kroku ustawiasz sobie swoj a potem kopiujesz odpowiedni kod do swojej sygnatury.
 
reklama
Do góry