reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mineralnakocica : Nie boisz się jak to będzie? Nosisz w sobie dziecko :) Ja sobie tego nie potrafię wyobrazić :) Zazdroszczę Ci :(***


Nie nie boję się , ale jak wszystkie pierwsze mamy porodu się boję :) a tak to ok... Ty też będziesz nosić dzidziusia juz nie długo :)
 
reklama
pok : Nie żartuję :( Żadnych badań nikt mi nie kazał robić, mężowi też nie .. Do tej pory nie mieliśmy czasu na to :( Ja studiuję medycynę, mąż jest ciągle w trasie .. On miał operację na jądro jak miał 3 latka .. Powiem Ci tak .. Od pewnego czasu obserwuję śluz i mam cały czas gęsty i biały .. Nie mam przezroczystego :( A kochaliśmy się naprawdę we wszystkie dni gdy miałam płodne :(

Dziękuję za info co do suwaczka :*

mineralnakocica : Wątpię :( od 2 lat nam nie wychodzi :( Bardzo się boję, że jest coś nie tak ze mną lub mężem .. A Twój narzeczony jak zareagował na wieść o dziecku?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Astra trzymam kciuki, żeby wyszło. Taka mała rada na przyszłość, by dodać coś do wcześniejszej wypowiedzi, kliknij w "edytuj" pod Twoją wypowiedzią, tak dodasz dodatkową informację i nie będzie bałaganu na forum.
 
Astra - jak studiujesz medycyne, to sama powinnas wiedziec co i jak i rozumiec lepiej niz my.
Na sluz pomaga wiesiolek. w I cyklu z wiesiolkiem nie widzialam duzej roznicy, w 2 cyklu bylo duzo lepiej a w 3 po prostu pieknie. Musisz tylko pamietac, ze nie wolno brac go po owulacji. Wszytskie takie info znajdziesz na mojej stronce.

Dobra laski, ide na spacer sie odstresowac. Musze jeszcze zajac sie moja reka - coraz bardziej boli :) dobrze, ze jest cos, co moja uwage odwroci.
 
pok wygląda pięknie...tyle powiem...idz się dotlenic no i dbaj o rękę zeby się zakażenie nie wdarło...buziam mocno...i kciuki u rąk i nóg zaciśnięte najmocniej jak potrafię
 
pok : Studiuję Kardiochirurgię a nie ginekologię :( Ok spróbuję tego o czym pisałaś .. Trzymajcie kciuki :(
chodzi mi o to, ze studiujac medycyne na pewno lepiej rozumiesz te wszystkie procesy, niz my szaraczki, a przynajmniej teoretycznie tak byc powinno :)

kup testy owu, termometr owulacyjny, prowadz wykresy. zacznij od czegos. ja sie dziwie, ze przez 2 lata bezskutecznie probujecie i nic z tym nie robicie. zacznij dzialac. nawet jesli cos jest nie tak, to trzeba wroga poznac i z nim walczyc :)
 
chodzi mi o to, ze studiujac medycyne na pewno lepiej rozumiesz te wszystkie procesy, niz my szaraczki, a przynajmniej teoretycznie tak byc powinno :)

kup testy owu, termometr owulacyjny, prowadz wykresy. zacznij od czegos. ja sie dziwie, ze przez 2 lata bezskutecznie probujecie i nic z tym nie robicie. zacznij dzialac. nawet jesli cos jest nie tak, to trzeba wroga poznac i z nim walczyc :)

Myśleliśmy, że tak musi być, bo nie za każdym razem się udaje zajść w ciążę :( Zapytam się znajomych z wydziału Ginekologii co mamy robić .. A da się przez internet zamówić te testy owulacyjne?Jaka jest cena mniej więcej? Dzięki Ci za radę :*
 
A wiecio ze ja dzisiaj sobie do 12 hasałam nago ,bo mój mąz uwielbia jak nie mam nic na sobie,wiec jak tylko jest ciepło to korzystam.
Obowiązkowo spię nago bo inaczej już nie potrafię tak się przyzwyczaiłam a mąz mnie zachęcił bo kiedys nawet bym nie pomyslała:)
No to sobie dzis siedziałąm w łożlu rano i was czytałam,a potem dalej nago przygotowywałam sniadanie i je jadłam z moim .Kto by pomyślał,że tak się przywyczaje i nie bede miała żadnych ale bo jak wiadomo nikt nie jest doskonały....:)
wiec dzionek pozytwny i te pozytywy też wam przesyłam....na łagodne @ i szybkie fasolki,miłe przytulanki i szybkie odsypianie oraz miłe weekendowanie:)
 
reklama
Pok jak na dwoch testach ci wyszlo to raczej nie przypadek, moze wrzuc nam swojehgo dzisiejszego testa,p powpatrujemy sie :)

Astra kochna zastosuj sie do tego co Pok pisala
i zrobicie badania nasieniakoniecznie skoro Twoj przechodzil operacje jadra, to wazne bedziecie wiedziec na czym stoicie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry