reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam dziewczyny ;-) ja dziś pierwszy dzień w pracy po świętach, nie objadłam się, za to ubyło mi trochę kg :-) jest dobrze, ale jakoś tak dziwnie być singlem.. teraz to już w ogóle się nie nadaję na ten wątek :-(
 
Nie mów tak kochana że sie nie nadajesz na ten wątek. Wiesz ze tak nie jest. Nie przejmuj sie , napewno znajdziesz fajnego faceta, a nie takiego maminsynka. Głowa do góry, życie jest piekne tylko trezba to dostrzeec. :-)
 
hej kochane:-)
swieta swieta i po swietach:-) ja swieta sedzilam mega bosko chyba nigdy tak fajnie nie bylo opalalam sie na skalkach lowilam rybki objadlam sie troszke i poprzytulalam do mojego.
Magda pasujesz na ten watek przeciez nikt nie mowi ze jak jestes singielka to tu nie pasujesz w krotce moze sie wszystko zmienic:-) moze twoj M sie opamieta i zrozumie ze mamusia nie jest wazniejsza od siebie? moze jeszcze wszystko sie zmieni?? rozmawialiscie juz??

Dotka 3 mam mocno &&&& zeby jeszcze II krechy pojawily sie u ciebie i u kazdej z nas
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny po swietach! CO tam jak tam? Pogoda sie popsula. JA sie rozrastam i tyle.
Ostatnio mi sie jakies wiazadla rozciagaly czy cos i tak mnie pachwiny bolaly i brzuch w sensie miesnie jakbym z silowni wrocila. CHodzilam jak pokraka, ale cos sie ponaciagalo i przeszlo.
Po swietach dobrze!
 
Witam Dziewczyny po Świętach!! :-)
Och jak ja uwielbiam te święta, zawsze spędzamy je u Babci jest tak milutko :-)szkoda tylko ze pogoda nie dopisała:-(Ale objadałam się pysznymi wyrobami babci mniam :-p

A ja dziewczyny mam taki problem już pisałam to jakoś parrnaście stron wcześniej, a mianowicie dzisiaj mam 17 dc od jakiegos tygodnia bolą mnie sutki ale to tak że jak je dotknę to mnie ciarki przechodzą i lewa pierś po boku boli, owulke miałam mieć jakies 3 dni temu ale jej nie było :-( ale włąśnie po okresie miałam taki typowy śluz płodny czy to możliwe żebym miała w tedy owulkę? :baffled: Bo teraz śluz biały bardzo gęsty.. nic z tego nie rozumiem, chyba całkiem mi sie wszystko popieprzyło..

A i zapomniałam napisać o rzeczy która bardzo mnie zdziwiła po przytulankach z moim S wyleciało mi strasznie dłużo białego śluzu ale jestem pewna że to nie było jego nasionko bo sexsik był rano i jakos nie miałam ochoty na to zeby doszedł w srodku :-p
 
Ostatnia edycja:
hej Big jak tam zdrowko?? po za ciagnieciem pachwinek??
claudusia- a moze owulke mialas wczesniej duzo wczesniej ??? albo piersi daja ci znac ze owulka bedzie bo sa takie kobiety ktore przed owulacja lub w trakcie dni plodnych maja strasznie bolace piersi??
 
reklama
Do góry