reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no to dobry znak że nie spada. A cykle masz w miare regularne? :-)

Dariab- daj znac jak u Ciebie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mierze temp 3 razy dziennie zalecenie lekarza i zauwazylam ze o kazdej innej porze mierzenia jest inna temp ale taka sama rano przewaznie 37,1 w południe 37.4 i wieczorem 37,2 i tak zawsze ew. rano jest 37

Ja uważam że nie warto obliczać i w dzień albo przed owulacja z dzień dwa jak najwięcej seksu bo to nic nie daje ja odpuściłm i za niecałe dwa tygodnie zrobilam test i bach
 
mineralnakocica- mierzenie temperatury w ciąży to troche coś innego niż obserwacja cyklU.Sama wiesz ze mierzenie temperatury pomaga ustalic dni płodne. Jeżeli ktoś ma nieregularnie okres na przykald, to na podstawie danych z wykresów lekarz jest w stanie ustalic w której fazie jest coś nie tak i wtedy moze ustaliś najwłaściwsze leczenie.
 
Wiem wiem też miałam problemy z określeniem cyklu wyliczenia ale to albo sluz sie nie zgadzał albo tempertura więc powiedziałm co ma być to będzię

Trzymamm kciuki za was wszystkie &&&&&&
 
No... tak najlepiej - co ma byc to będzie :-);-) a jak sie dziś czujesz???

No a mój M. wczoraj stwierdził że nie odpuści tego cyklu heheh bedzie wesoło.:-) ufff
 
Ostatnia edycja:
Wspaniale sie czuję musze jeszcze iść zaraz do sklepu bo nic zabardzo nie ma a tak mi sie nie chce :)

leniwa sie zrobiłam :)

A panna też sie o dzidziusia stara?
 
Basti no lutka w sumie sterowala mi cyklem bo po odstawieniu na 4 dzien przychodzila ostatnie cykle to 28-29 juz dawno nie mialam ponad 30.

U mnie np skok tempki i bole podbrzusza nie porkyly sie z owulacja wszystkie pieknie a pecherzyk nie pekal po prostu wiec tylko monitoring daje 100% ze owu byla
 
Nie umie tego zrozumieć ja odłozyłam tabletki i odrazu zaszłam w ciąże no odrazu napewno bo jak byłam 21 kwietnia na wizycie to mi powiedziałm 4-5 tydzien a ja 16 odrzuciłam tabletki

Nie wiem co myśleć na necie wyczytalam że 4-5 mm to 7 tydzien a moje maleństwo ma 4,5 mm

i tyło coś takiego 7 tydzien( 5 tygodni po poczeciu) te tygodnie jakoś inaczej sie liczy?
 
reklama
wiem, wiem... A bierzesz teraz cały czas luteine jak ją przyjmujesz???

Nie umie tego zrozumieć ja odłozyłam tabletki i odrazu zaszłam w ciąże no odrazu napewno bo jak byłam 21 kwietnia na wizycie to mi powiedziałm 4-5 tydzien a ja 16 odrzuciłam tabletki

Nie wiem co myśleć na necie wyczytalam że 4-5 mm to 7 tydzien a moje maleństwo ma 4,5 mm

i tyło coś takiego 7 tydzien( 5 tygodni po poczeciu) te tygodnie jakoś inaczej sie liczy?

mineralna- oblicz sobie na tej stronce!
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=15&miesiac=11&rok=2010&bg=000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry