reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Trzymam &&&&&&

też po becie byłam u gina usg zrobił kazał zrobić druga bete czy wzrośnie bo nic na usg nie było widać wzrosła i za dwa dni na usg i była fasolka :) i teraz 5 maja może bicie serduszka usłysze :)

Jeszcze raz &&&&&&&
 
Tak jak ja nie moge się 5 maja doczekać no ale jak trzeba to trzeba a testy dodatnie zapewne a ostatnia beta jaki wynik i przed ostatniej
 
Witam się poświątecznie jak minęły święta, u mnie męczące ale bardzo udane :)

Dagne no jak tam rodzinka zareagowała na wspaniałą nowinę-pewnie oszaleli z radości? :)
Pok ale dawno Cię nie było, dobrze, że już jesteś :)
Magda trzymam kciuki za rozmowę z M.

chyba jutro zatestuje ponownie, trzymajcie &&&
Dotka trzymam :)
 
reklama
To robiłam w tym samym odstępie czasowym pierwszą, a wynik 300 pkt niższy :-( ale mam nadzieję, że będzie dobrze, teraz to już w ogóle nie zasnę do jutra :-p
 
Do góry