reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!



 
Mineralna, dziwne, że lekarz wpisał Ci ciążę zagrożoną, a nie powiedział nic na temat seksu... W zagrożonej nie wolno, tak jak nie wolno miziać brzucha i piersi.

Wesołego Alleluja :) Niech Święta przyniosą radość, miłość, a Zmartwychwstały przyniesie nowe życie i nową nadzieję. Wszystkiego najlepszego na świąteczny i poświąteczny czas.
 
Atan: brałam cilest

Silmiriel: nic nie powiedział mi na ten temat


mineralna ale generalnie nie musisz chodzić tylko tak w razie kontroli on powie ze bylas na rano tak??Bo się zagubiłam lekko:zawstydzona/y:
Oj tak Ael Ty to masz te rzęsy piękne :-)


Tak bo on ma ewidencje kto i o której godiznie chodzi na praktyki to ze ja bede na nocki chodzic ale on napisze że byłam na rano albo na popołudnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobietki ja tak na chwilkę bo mam mnóstwo roboty.

Życzę Wam wszystkim radosnych, spokojnych Świąt, tym, które mają wspaniałe wiadomości do przekazania "powodzenia", tym, które się akurat w święta przytulają-udanych i owocnych przytulanek, a całej reszcie szybkiego zafasolkowania i duuuuuuuuuuuuużo miłości.:-)
 
A cóż ja mogę życzyć naszym staraczkom...owocnych świąt Wielkiej Nocy, a zaciążonym by ich fasolki były równie kolorowe jak święta :-)

Wesołego Alleluja wszystkim!
 
Alez sie rozpisalyscie ze nie sposob was nadrobic, wylapalam ze Daria zafasolkowana to super wiadomosci :D Gratuluje

U mnie 27dc i czuje sie nijako ani na @ ani na fasole, wysypalo mnie na buzi bardziej niz zwykle eh :(

Wczoraj zrobiłam broszkę - zdjęcie poniżej

Dostałam 2 piękne pisanki na zdjęciach to ta różowa i zielona z kaczuszką na jajach styropianowych - za rok takie same bede robic :)

Pisanki mi nie wyszyły do końca tak jak chciałam bo papier był cienki i troche przepuścił wodę z cebuli

Obcykalam tez dom zeby dekoracje Wam pokazac - pochwalcie sie tez jak Wy macie

Pochwale sie Wam jeszcze zdjęciami które kaczkom w parku porobiłam wyjatkowo mi sie udaly az sama chodze dumna jak paw haha i czesc z dzialeczki jest tak slicznie :) Na jednym ze zdjęć mój psiak :)

WESOŁYCH ŚwiĄT

Zobacz załącznik 348359Zobacz załącznik 348360Zobacz załącznik 348361Zobacz załącznik 348362Zobacz załącznik 348363Zobacz załącznik 348364Zobacz załącznik 348365Zobacz załącznik 348366Zobacz załącznik 348367Zobacz załącznik 348368

Zobacz załącznik 348369Zobacz załącznik 348370Zobacz załącznik 348371Zobacz załącznik 348372Zobacz załącznik 348373Zobacz załącznik 348374Zobacz załącznik 348375Zobacz załącznik 348376Zobacz załącznik 348377
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
W porównaniu do wczoraj, dzisiaj prawie nic nie zrobiłam, a zaraz zasnę na w biegu...dlatego dołączam życzenie siły dla wszystkich (fizycznej i psychicznej, bo o tą drugą w przed-świętach ciężko) :happy:
 
Do góry