reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mineralna ogólnie seks w ciąży nie jest zakazany ale każdy przypadek jest inny, tzn. jeśli Ciebie jest wszystko w porządku i nie ma podstaw żeby się wstrzymać to będzie ok ;) ale najlepiej jakbyś się wcześniej skonsultowała ze swoim lekarzem... a co do urodzenia to możesz urodzić w samą wigilię :D


A no chciała bym wiesz zawsze moge 2 dni przenosic nie :) zobaczymy hehe ja sie smieje ze ja dam mojemu dziecko na wigilie a on mi psa :) Bo wybralismy juz rase i miałam dostac w tym roku an wigilie Golden Retriver :) wybrałam rase na przyszłośc własnie o dzieciach myślałam wiec tą rase

mineralna i jeszcze chciałam Cię zapytać o co chodzi z Twoją mamą??? nie jest zadowolona??


No własnie nie była na początku ale teraz chyba zmądrzała bo wczoraj w nocy napisała mi że cytuje

"Kocham już twojego dzidziusia i ciebie dbaj o ciąże nie denerwuj sie jedz owoce i warzywa bo trzy miesiące ciąży sa ważne , zero alkoholu całuje pa"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Daria no to wg norm jesteś w 4-5 tyg ciąży :-) gratulacje, idź po świętach znów na betkę i upewnisz się, że rośnie :D
Mineralna bardzo przyjazne psy ale jednak strasznie żywiołowe i wszędzie ich pełno, my kupiliśmy w tym roku labradora (suczkę) i szczerze teraz już jest OK ale tak do 3,5 miesiąca jej życia gdybym miała jeszcze dziecko to nie dałabym sobie rady :p nie nadążałam za nią

No to miło... :) Cieszę się, że mama zrozumiała. Może to był dla niej po prostu szok i walnęła tak w szoku. A jesteś mężatką jeśli można spytać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mineralna ja miałam kiedyś labradora, przecudowne psy ;-) jak tylko będziemy mogli to bierzemy z mężem takiego samego :-) podobno bardzo rodzinna rasa
ma_gdalena tu widzę, że każda norma jest inna, jakby je zebrać do kupy to jestem 2-5 tygodnia :p a 5 to raczej niemożliwe, obstawiam 2 z groszem ;-)
 
Ostatnia edycja:
Myśle że to wszystko ogarne bo pracowałam z duzymi psami w schronisku :)

w jakim 3-4 tygodniu

ja miałam 20 kwietnia 874.7 to ja jestem w 4-5 tygodniu
a 18 miałam 406.2 to powiedzieli ze to bardzo wczesna i za dwa dni powtórzyc bo powinnła 2 krotnie wzrosnąc

narazie mam swoja 6 letnia kotke persa :)

No to miło... :) Cieszę się, że mama zrozumiała. Może to był dla niej po prostu szok i walnęła tak w szoku. A jesteś mężatką jeśli można spytać?


Nie ale będe mieliśmy brac w styczniu lutym 2012 brać ślub ale zaczelismy remont mieszkania a tu bach jestem w ciązy

a całe mieszkanie remontujemy 4 pokoje podłogi sciany kafelki meble bo sie niedawno wprowadizlismy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochaniutkie ja jak zwykle poznym wiczorkiem do was zagladam a to przez prace....Chyba cos mi sie pomieszało z tym moim cyklem bo do owulacji po moim i suwaczkowym obliczeniu mam jeszcze ponad tydzien a od wczoraj czuje pobolewanie lewego cycocha i kłucie w podbrzuszu tak jak przy jejeczkowaniu tak ze teraz juz nic z tego nie wiem.
 
Hej hej wieczorowa porą :)
Magdalena, chodzi Ci o ta bransoletkę co jest na blogu jako 3 zdjęcie? ta akurat 4zł jak dla znajomych :)
Mineralna, ja zrobiłam tyle wywiadów odnośnie zywienia, że aż się dziwie, że to w głowie mieszcze :D ogólnie wszystko na co masz ochote, brak używek, tak jak dziewczyny pisały serków pleśniowych, soku malinowego, białej i zielonej herbaty i troche mniej smażonego i słonego :) a tak, później dzidzius sam ci "powie" co mu nie smakowało :D :)
Madzia, jesteś dzielna baba i tyle:D
Mój mężuś dziś mnie zwalił z nóg: "kochanie, będę mówił, że ty jesteś na początku 2 miesiąca, bo to fajniej brzmi niż w 5 tyg" :) a tak poza tym to stałam bite 2 godz dziś na mszy... masakra jakaś.
 
reklama
Możliwe z owulacja róźnie bywa ja nie wiem kiedy zaszłam w ciąze wyglada na to że nie w owulacji bo 16 marca mialam okres odlozylam tabletki i ok 21 zaslzam bo jestem ok 4-5 tydzien
 
Do góry