reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Mineralna, nie zmieniałam specjalnie zywienia:) owoce lubiłam, a juz za avocado to w ogóle przepadam :) papierosów nigdy nie paliłam i nie palę, a teraz nie piję dużo kawy (jedna rano słaba z mlekiem), kwas foliowy brałam już od 3 miesięcy :) jem to na co mam ochotę:) podobno dobrze jeść wszelakie kasze, a ja uwielbiam gryczaną z sosem pieczarkowym :) lubię smażone rzeczy, choć wiem, że muszę ograniczyć :)
Aelreda, myślałam, że znasz znaczenie cukru rozsypanego :D bo ty sie znasz:) i rozbitej porcelany :)
Jakie spodnie ciążowe kupiłaś- chwal sie i to zaraz! :d

A co do ślubu, to niezły zbieg okoliczności :) 18.09.2010 godz 13.00
 
Ostatnia edycja:
ja tez o 15:00

no nic, ja zbieram sie pomalu ku domowi ;-)
okna pomyte, jeszcze tylko ogarnac reszte i mozna swietowac :-)
moj pieso zapewne bedzie sie cieszyl z 4 dni spedzonych na wolnosci (a nie zamkniety 9h w domu)

oddalam sie, do napisania wieczorowa pora
 
Witam wszystkie forumowiczki, mamy aktualne i przyszłe :)

Piszę, bo już nie mogę z sobą wysiedzieć :) Dwa dni temu robiłam test i wyszła blada bardzo, ale jednak druga kreska (Quick V.), dzisiaj powtórzyłam z innej firmy (Quixx Test jakiś) i również pojawiła się blada kreseczka, na prawdę ledwo widoczne w obydwu wypadkach. Mmmm kręci mnie i nie mogę przestać myśleć czy to fasola czy błąd :-) brzuch boli mnie jak na @, ale może, kto wie...;-) Proszę o trzymanie kciuków :tak:

Pozdrawiam! :-)
 
reklama
Fajne, fajne:) ja właśnie na przyszłość myślę o tych pasach :) jak nie będę mogła guzika dopiąć to by sie przydał :)
Daria to biegiem na betę :) witaj:) będziesz mieć 100% wynik
 
Do góry