reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie Dziewczyny!!

U mnie w Krakowie nie pada ale jest tak zimno.. brr..
Ja właśnie siedzę jak na szpilkach bo koleżanka ma cesarkę i czekam na esemeska jak już będzie po:-) i jutro idę w odwiedziny do niej i oczywiście maluszka wiadomo już że będzie córcia :-) Najlepsze jest to że kiedy byłyśmy małe to wiadomo miałyśmy swoja paczkę była na 4 i z tej naszej paczki teraz to tylko ja nie mam bobasa a wszystkie obstawiały że to ja będę first..eh.. a jednak nie..:-(

A jeśli chodzi o wasze objawy @ albo fasolkowe czego życzę!! To ja w tym cyklu miałam tak że swędziały mnie sutki i wogóle całe piersi jedna bolała bardziej i miałam w niej takie dziwne uczucie, no i brzuch nie bolał tak jak zawsze na @ w ogóle nic nie bolało tylko miałam dziwne kłócie w prawej stronie..Dlatego się nastawiłam na fasole..

Dotka prezent śliczny!!! masz naprawdę dziewczyno talent!

Paolajn trzymam kciuki za Ciebie żeby @ nie przyszła i oczywiście za wszystkie testujące w najbliższym czasie!!&&&

A ja siedze dzisiaj sama w domu, i dalej mam doła po tej @ bo tak naparwdę już się kończy.. eh no nic trzeba się zebrać do kupy i dalej "pracować" nad fasolą. Chociaż mój Luby stwierdził że może poczekamy i w sierpniu będziemy działać żeby dzidziuś urodził się w maju :-) i tak się zastanawiałam i stwierdziłam że to dobry pomysł ;)
 
reklama
Eh ja się nawet nie zastanawiam nad tym kiedy bym chciała urodzić ...tylko że w ogóle chciałabym zostać mamą. Niestety nie dla wszystkich natura jest tak łaskawa ze pozwala na wybranie dogodnego terminu.
 
to prawda :) tez rok temu mialam mase pytan :)



jejku. o kim wy rozmawiacie? na tym forum taki ktos?

pok Ty sie ciesz ze nie na tym forum, bo jak on/ona sie tu pojawi, to ja spadam stad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAAAAAALEKO!!!!!!!

magda mowia ze mozg jeszcze walczy hehehehehehe;-)

Spadam na silownie, papapap
 
a ja sobie nie obstawiam kiedy bym chciala urodzic itp wole sobie poczekac a potem sie pomysli i obstawi miesiac nigdy nie wiadomo kiedy fasolka sie pojawi hihi moja kumpela rodzila dwojke dzieci w zimie i teraz sa tak zachartowane ze bardzo zadko choruja;-) chartowala je zima na spacerkach itp i na basen chodzila z nimi corcie rodzila w pazdzierniku a synka w listopadzie
 
Ja póki się nie staram, nie obliczam nie spinam się, nie mam za sobą nieudanych starań to jestem cwaniak i sobie mogę mówić ,że chce dziecko rodzić w styczniu albo sierpniu :-) pewnie co z tego będzie okaże się w praniu :-D
 
Mój luby rzucił taki pomysł ale wiadomo że nie przerwiemy naszych staranek tylko po to zeby dzidziuś urodził się w maju. Dalej będziemy staraczkować :-) Bo może jednak uda się w przyszłym cyklu i w tedy nie bedzie mnie interesować kiedy przyjdzie dzieciątko na świat czy w styczniu czy w maju wszystko mi jedno . Na pewno będe skakac aż pod sam sufit ze szczęścia!! eh kiedy ja się doczekam tego pięknego dnia ;-)
Mój braciszek jest dokładnie z grudnia ale jakoś mało go chyba hartowałyśmy bo chory jest cały czas własnie wczoraj okazało się że ma jakieś bakterie pomiedzy gardłem i krtanią i jest tylko jedno jedyne lekarstwo które może go wyleczyć, dlatego idzie na wymaz z gardeła i będzie wszystko już na 100% wiadome.

Właśnie dostałam esemesa od koleżanki że jest już po dzidzia zdrowa ma 53cm i wazy 3180 g :-)
ależ jej zazdroszczę :-)
 
Tak się trochę wtrącę w waszą konwersację aktualną, ale chce udowodnić, że mój brzuch (którego zdjęcie robiłam, parę dni temu) to mieszanka ciąży ale większej części fałdek tłuszczowych i chcę to udowodnić Magdzie, bo ona myśli, że bliźniaki...ehh...
Ty niedobra, denerwować się muszę przez Ciebie pani M!!!

Proszę zdjęcie daje, osąd proszę i tylko o tłuszczu :p
Zobacz załącznik 345812
 
Ja nie zaciąże tak szybko ;-) my się z moim musimy wstrzymać :-) będziemy teraz tylko- szklanka wody zamiast ;-)

Ael będzie Magda i Magdeusz mówię Ci ;-)
 
reklama
Do góry