reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
to sper, gratuluję, weź koniecznie nazwę tego leku
a nie wiedziałam, że pracujesz? L4 na to jednak wskazuje... ;)
Doniu nie pracuje, jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy, a żeby nie jeździć co miesiąc, półtora na terminy trzeba mi L4 by w spokoju przeżyć ciążę :p
No a potem niby przysługuje mi jeszcze macierzyńskie, ale zamierzam trochę pomieszać z tym całym UPem wrocławskim.
 
Witajcie dziewczyny !!

Postanowiłam dołączyć do Internetowych "staraczek".
Myślę, że z Wami łatwiej mi będzie :)

Zaczynamy się starać o maleństwo!!
Mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Długość cyklu nieokreślona - zawsze inna :/
Idziemy na żywioł :)

Trzymajcie kciuki i Wam również powodzenia życzę !!

 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny !!

Postanowiłam dołączyć do Internetowych "staraczek".
Myślę, że z Wami łatwiej mi będzie :)

Zaczynamy się starać o maleństwo!!
Mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Długość cyklu nieokreślona - zawsze inna :/
Idziemy na żywioł :)

Trzymajcie kciuki i Wam również powodzenia życzę !!

No to życzę powodzenia! Ja też mam niedoczynność, udało mi się za drugim razem zajść w ciążę :-D, nawet za pierwszym ale to była biochemiczna ciąża (po zapłodnieniu zarodek się nie rozwijał). Także tarczyca nie jest taką przeszkodą straszną jak się wydaje w zajściu w ciążę :-D

Dobranoc wszystkim, tu w szpitalu o 20 już cisza jak makiem zasiał...ale pobudka przed 6........ :-|
 
Witajcie dziewczyny !!

Postanowiłam dołączyć do Internetowych "staraczek".
Myślę, że z Wami łatwiej mi będzie :)

Zaczynamy się starać o maleństwo!!
Mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Długość cyklu nieokreślona - zawsze inna :/
Idziemy na żywioł :)

Trzymajcie kciuki i Wam również powodzenia życzę !!



witaj! Mam koelzanke, ktora ma niedoczynnosc tarczycy i zaszla w ciaze (2!) bez wiekszych problemow. Lada dzien bedzie rodzila drugiego maluszka :)
Pamietam, ze radzi sie kobietom z bardzo nieregularnymi cyklami, kiedy termin owulacji jest ciezki do okreslenia, mierzenie podstawowej temperatury ciała i robienie od bodajze 13 dnia cyklu testy owulacyjne az ktorys wyjdzie pozytywny - wada tego ostatniego jest taka, ze czasem trzeba w jednym cyklu zuzyc nawet 3 opakowania.
A co Twoj gin radzi na starania z tarczycowymi problemami?
 
quote_icon.png
Napisał magbo
Witajcie dziewczyny !!

Postanowiłam dołączyć do Internetowych "staraczek".
Myślę, że z Wami łatwiej mi będzie :)

Zaczynamy się starać o maleństwo!!
Mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Długość cyklu nieokreślona - zawsze inna :/
Idziemy na żywioł :)

Trzymajcie kciuki i Wam również powodzenia życzę !!

Witam serdecznie wśród staraczek:)

Ja zmykam do łóżka, dobranoc wszystkim:) do rana minie 2 dzień od terminu @, także jeśli do środy nie przyjdzie (5 dni nigdy nie było opóźnienia), to mimo negatywnego testu domowego pójdę zrobić betę.
Do usłyszenia jutro:)
 
Moja Ginka mówi, nie przejmować się i starać się i próbować...że ryzyko poronienia i niedonoszenia ciąży jest co prawda większe niż normalnie...ale nie przejmować się na zapas!!!
Mam świetną endokrynolog, która mnie uspokaja i mówi, że jak tylko będą II kreski mam do niej przyjść, zrobimy badania i będzie kontrolować poziom TSH i na pewno zwiększoną dawkę euthyrox będę brać ( na razie 75, w weekendy 80 ). Z resztą obie Panie się znają i czuje, że mam "zmasowaną" dobrą opiekę :)
 
Cześć dziewczyny:) Jak zwykle nie było czasu wcześniej włączyć komputer... Widzę, że nie tylko w mojego na wiosnę (chociaż pogoda na to nie wskazuje, bo u mnie śnieg leży...) nowe siły życiowe wstąpiły:) aż go nie poznaje: gotuje, remontuje, sprząta i uprzyjemnia mi czas przed pierwszym dniem w pracy w wiadomy sposób:p Chociaż z tym sprzątaniem to może przesadziłam, bo ograniczył się do wyniesienia talerzy po kolacji, ale to już coś!
Aelreda fajnie, że tak szybko wychodzisz:) Samego zdrówka dla Waszej dwójki!:)
A teraz idziemy lulu bo jak już wspomniałam jutro pierwszy dzień w nowej pracy :) Trzymajcie się ciepło:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie wśród staraczek:)

Ja zmykam do łóżka, dobranoc wszystkim:) do rana minie 2 dzień od terminu @, także jeśli do środy nie przyjdzie (5 dni nigdy nie było opóźnienia), to mimo negatywnego testu domowego pójdę zrobić betę.
Do usłyszenia jutro:)

a moze powtorz sikacza?
 
Do góry