reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nie mogę sobie wyobrazić jeszcze tego uczucia towarzyszącego słyszeniu bicia serduszka bąbelka... to musi być przeżycie :) super, że wszystko dobrze :) szybkiego powrotu do domku Ael:)
 
a ja niestety nicie z fasolki tak jak sie spodziewalam owulka byla w terminie i 14 dni @ dostalam dzis @ 2 dni wczesniej ale owulka byla w 12 dc :zawstydzona/y: rozczarowalam sie poraz kolejny.. ja juz chyba przestaje wierzyc ze cos nam wyjdzie kochalismy sie przed sama owulka w dzien owulki i zaraz po niej i du*a teraz lece do polski odwiedze ginia i zapytam czy cos sie nie zmienilo i moze jakis monitoring
 
Pogoda się popsuła... humor chyba raczej też, bo wyżywam się na mężu. Jeny niech już ta @ przyjdzie.

Magenta, dobry pomysł z tym przylotem i wizytą u gina. Ja też się wybieram, ale dopiero po @.
 
hej dziewczynki ;) ktoras z was pytała jak to jest nie myslec o starankach.... powiem ze jest super ;) napewno nie ejst tak ze nie ebdziemy sie przytulac w czasie owulacjii, ale juz nie licze, nie mierze, nie mysle o testach owu.... czas mi mija bardzo przyjemnie ;) z mezem tez super ;) sex jest duzo przyjemniejszy......... ale moj M idzie jutro na badanie armii, we wtorek bede miała wyniki i zobaczymy co wyjdzie ;)
Ael zycze szybkiego wypisu... pozdrawiam zafasolkowane i trzymam kciuki za testujące w najblizszym czasie
 
Dziewczyny ile u was kosztuje beta? kurczę powiem wam, że u mnie 3krotna wartość przeciętnego testu ciążowego (32zł+4zł pobranie krwi)... lekarz rodzinny może dać np skierowanie na betę?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
pisze rzadko ale podczytuje
powiem ci rasta ze ja tez odpusciłam starania ale do tego stopnia ze nawet jak nie bedzie ochoty się kochac w okolicach owulki to nie bedziemy się zmuszac...nie teraz to następnym razem,ąz samo przyjdzie i juz...jak na razie jest swietnie...
mąz obudził się z zimowego snu i razem z wiosna ma więcej werwy i ochoty a ja to pochwalam hehe....
wiec co ma byc to będzie...nawet powiem wam ze ostatnio mam takie napady ze się boe co bedzie jak zobacze II krechy i co dalej?? czy bede się cieszyc czy co..eh
 
Ael cieszę się że już lepiej, widzisz nawet ta wizyta w szpitalu wyszła Ci na dobre, widziałaś dzidzię i zaradzili coś na mdłości. Spisz koniecznie nazwę tego leku, może się jeszcze komuś przyda.

Ja mam testowanko w niedzielę, czyli jeszcze tydzień, a objawów zupełnie żadnych, zeeero, nawet na @. Więc cieszę się, że nic mnie nie boli, nie gniecie, nie wzdyma a z resztą same wiecie ;)
Miłego niedzielnego wieczoru
 
reklama
Magenta kochana tulę mocno :*

Donia ten lek to jakoś hydro coś, ale jutro przy wypisie (JEEEEEEEE JUTRO DO DOMU!!!!!) spytam się czy może dostanę receptę na jedno opakowanie tego leku, a zapewne jedną tłustą receptę dostanę XD
Jutro do domku, tylko wyprosić o jedno zdjęcie na usg, bo resztę zabierają do dokumentacji. Dostanę L4 do UP :-D
No po prostu fajnie się kończy dzień :-)

Fluidki dla staraczek!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry