reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam Artrishi!

Ja mam podobny problem. Staramy się od pół roku i mam już na koncie jedno poronienie. Lekarz mówił jaka była przyczyna poronienia u ciebie? Czasem to jest dobra wskazówka. U mnie po poronieniu zaczęły się problemy z cyklami, mam też niedobór progesteronu i dlatego mam problemy z ponownym zajściem.

Dzięki dziewczyny za kciuki! :-D @y na razie nie ma i na tą chwile nie zapowiada się żeby przyszła.
 
reklama
witam kobietki, ja zaram zmykam do szkoly, ale na chwilke jeszcze weszłam :tak:

Fifka mowil ze prawdopodobnie jakas wada genetyczna i organizm 'oczyscil sie'.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki! Co tam jak tam? Ja odebralam wyniki z krwi chyba wszystko ok, dowiedzialam sie w koncu jaka mam grupe krwi :-)
 
I jaką? Ja kiedyś oddawałam krew i się dowiedziałam,ze mam z moim konflikt serologiczny... psia mać... jakbym nie mogłakrwi po mamie odziedziczyć :-D
 
Cześć dziewczyny :)
moi rodzice też mieli konflikt, nie chcę Cię Fifka straszyć, ale starsza siostra urodziła się zdrowa, a ja miałam pewne problemy, które jednak rodzicom udało się jakoś wyleczyć... także teraz jest już ok... ale konflikt zrobił swoje...
Słyszałam, że 1 dziecko rodzi się zdrowe, ale z drugim, trzeba poczekać najlepiej parę lat...
 
BigChild no to super, chodz troche pozno sie dowiedzialas :-D Ja mam prosta sprawe, bo moi oboje rodzice maja 0 i ja jak sie badalam to nic innego wyjsc nie moglo:sorry2:
 
reklama
hej dziewczynki mam dziś(w końcu !) wolne więc mogę więcej tu zaglądać. U mnie wczorajszy wieczur mino całkiem sympatycznie, śledzik a zarazem dzień kobiet spędziłam z teściami i mym ukochanym:) dostałam bardzo dużo kwiatków i małego szampana:) wypije jak nadejdzie dobra okazja :happy2: Dobrego dnia dziewuszki
fifka trzymam kciuki
 
Do góry