reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

AeIreda- nie chce cie straszyc ale slyszalam ze te okropne wzdecia itp trwaja cala ciaze:zawstydzona/y:dlatego trzeba jesc jakies nie wzdymajadce jedzonko i duzo jablek wcinac;-)i pic duzo
...... :baffled::baffled::baffled:

Big jaki fajny brzuchol :-D. Ja mam swój tłuszczowy brzuszek do tego jeszcze wzdęty więc na początku ciąży wyglądam jak na półmetku XD
 
reklama
oj widac juz brzuszek co prawda nie widzialam cie wczesniej ale ci zazdroszcze latem sukienka i sliczny brzusio...
Soglam zycze udanych przygotowan i super udanej niespodzianki:-)
Witam paluszku:-)

Hej madziu i AeIreda mam nadzieje ze w twoim przypadku tak nie bedzie czego oczywiscie ci zycze
 
Ostatnia edycja:
B\igCh ale i tak ładny brzusio jak na 10 tyd a w zasadzie ciążowy 8tyd...ja miałam kiedys klientkę na jodze( prowadziłam zajęcia) to jak mi powiedziała ze jest w 4 mcu ciązy to jej nie uwierzyłam bo miała brzusz płaski a nawet wklęsły, swoją droga była bardzo szczuplutka...więc też robi swoje...
mi osobiscie jak tyje to nigdy nie poszło w brzuch zawsze uda i biodra i nawet cycki a na końcu brzuch...trochę trenowałam i mam mocne mięsnie wiec trzymają...mam nadzieje ze przy ciązy pójdzie za to tylko w brzuch...
 
Ci co mnie nie znaja to nie powiedza ze jestem w ciazy, a Ci co znaja to od razu kumaja. W pracy przeciez sami mnie wykminili, bo chodzilam z rozpietymi spodniami, bo jak siadlam to brzuch na wierzch wyplywal no i sie smiali ze cycki mi urosly :p
Ja tez znam dziewczyne ktora jest w 5 miesiacu i w zyciu byscie nie powiedzialy ze ma tam duzego synka. Jest mala i filigranowa.
 
ze mnie sie smieja ze nie wyobrazaja sobie mnie w ciazy bo szczupla jestem.. smialy sie ze bede miala wielki brzuch. moja znajoma do 6 miesiaca nie miala wcale bruszka ale potem jak jej wywalil to hoho ogromny i syn 4 150 wiec miala co rodzic
 
Ostatni raz myślałam "O fajnie nie wymiotować"..... przywołałam sobie wymioty na życzenie, chociaż nieudane bo falstart..... :wściekła/y:
 
a powiedzcie mi dziewczynki jak się zaczełyscie starac to odstawiłyscie alkohol całkowicie?? czy zdarza wam się napic lampkę winka czy trochę piwka??
 
oj ael ty to masz przeboje...ale nie martw się mówią żę to głownie przez pierwsze 12 tyg kiedy organizm się adoptuje do nowej sytuacji...a potem to juz raczej z górki...więc pomyśl ze w najgorszy wypadku to jeszcze tylko 6 yug....brzmi strasznie ale z nadzieją:)
trzymam kciuki zeby jak najszybciej wszystko przeszło i było w porządku:)
 
reklama
ja z natury prawie wcale nie pije bo nie lubie wiec nie mam problemu co do odstawienia nawet calkowicie alkoholu czasem sobie winko wypije albo doslownie kilka lukow piwa ale to normalnie u mnie swieto:-D
AeI- oj biedna ty kochana moze jakos szybciutko mina... i nie bedzie zle...
 
Ostatnia edycja:
Do góry