reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Big, w takim razie z tego co pamiętam Wy nie macie konfliktu, konflikt może być chyba tylko wtedy kiedy kobieta ma grupę minusową, a partner plusową... :)
 
hej dziewczyny. ja dzis tez mam wolne wiec bede zagladac co chwile. dziewczyny nie martwcie sie jesli chodzi o konflikt. to juz sa inne czasy. po pierwsze moi tesciowie tez mieli konflikt i maja 3 dzieci(w tym moij maz) wszystcy sa zdrowi i nie mieli zadnych prolemow. z tego co wiem to tesciowa dostala jakiejs leki... a mam tez kolezanke ztym problemem i ona i corka dostały zastrzyk po porodzie i wszytki bylo ok. teraz to juz zaden problem.
 
Aha rozumiem, czyli nie ma opcji konfliktu, nie musze sie go nawet pytac jaka ma grupe, bo ja wykluczam konflikt.
Mialam chyba tez badanie pod katem kiły tak zrozumialam z wynikow i oczywiscie jej nie mam. Wogoel wyniki bardzo ladne.
Jedynie moczu nie zrobilam.. Chyba pojde prywatnie jeszcze ten mocz dorobic.
 
Czesc dziewczyny:)
witam nowe staraczki z nami...oby nas było jak najwięcej...
a jak tam marcowy wysyp??jakas fasolka doszła??ja testuje w piątek w dniu spodziewanej @ o ile nie przyjdzie...zobaczymy co wyjdzie bo odczuc żadnych na nic nie mam więc poczekamy...:tak:
a szukałam listopadówek żeby zobaczyc ile juz sie tam nazbierało ale nie umiem znależc niestety:/ gdzie schowałyscie ten wątek??

co do grupy krwi to moi rodzice tez mieli konflikt serologiczny (mama Arh-,tato Arh+)
ale urodziły im się trzy zdrowe córy w tym ja:)

zafasolokowane cieszę się że wszystko u was ok i coraz więcej wiecie o swoich maluchach
strające trzymam kciuki za nasz wysyp wiosenny począwszy oczywiscie od marca...

ja teraz intensywnie planuje urodzinową impręzę dla mojego M niespodzianek ze znajomymi....ale będzie zaskoczony...nic się nie domyśla taki kombinator ze mnie...dzisiaj torcik zamawiam i planuje jadłospis...eh bedzie cudnie

on myslał że weekendowa Praga to wszystko a tu jeszcze takie hece...w końcu to 30 to trzeba poszalec...

we Wrocławiu mamaktualnie w cieniu 7 stopni czyli w słoncu jakies 13....
miłego dnia wszystkim...:-)
 
Big no to super, a jak brzuszek widać jużtroszke czy na razie nic?
A fifka dziś testuje? troche mnie nie było i nie mam za bardzo czasu się cofać, co tam naskrobałyście, wiem ze testowała pare dni temu, ale moim zdaniem to mogło być za wczesnie ...Tak czy inacze jFifka trzymam kciki i dawaj znać:)
 
reklama
Big fajny brzuszek :-) ale fakt gdyby ktoś nie wiedział, to pomyślałby,że zjadłaś dosyć spory obiadek :)
 
Do góry