reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka ja to bym z 3 zrobiła testy:):) a co do wiosny to nie wiem jak u was,ale u mnie jest cieplutko a w poniedziałek ma być 14 15 stopni:):)już się nie mogę doczekać piątku
 
reklama
witaj ;) rozgosc sie u nas i pytaj jesli tylko bedziesz miala problem. tutaj mozna czasem dowiedziec sie wiecej niz u gin. dziewczyny czuja sie tutaj bardzo swobodnie i nie maja zadnych oporów nawet przy wstydliwych problemach. opowiedz cos wiecej o sobie. w ktorym dniu cyklu jestes? ilu dniowe cykle masz? jak dlugo sie staracie? trzymam kciuki ;)
 
rastafaianka dzieki za miłe przyjęcie. Mam nadzieje ze jak wszystkie spotkam się ze wsparciem ;-) Jestem świeżo upieczoną, 19 - letnią żoną Tomka :) Staramy się o dziecko juz 6 cykl, w tym 1 nam sie udało, niestety kruszynka odeszła za wczesnie w 10 tc :-( Nadal jak o tym mysle, serce mi peka na milion kawałków, ale staram się brac zycie na klate i wszystko co mi zycie oferuje. Obecnie jestem w 15 dc a cykle mam 31 dniowe. :tak:
 
gratuluje slubu i jest mi przykro z powodu poronienia. masz racje nie trzeba sie poddawac. jesli bylas juz w ciazy to przyjamniej macie pewnosc ze oboje mozecie miec dzieci i wszystko jest ok. a teraz przyczyna lezy moze po stronie psychiki. nie martw sie. skoro raz zaszłaś w ciażę to napewno jeszcze sie uda. zmykam spac odezwe sie jutro dobranoc
 
dodam tylko tyle ze my staramy sie od maja tamtego roku czyli prawie rok. pol roku bylona spontana a od listopada leczylam sie farmakologicznie. teraz jestem w fazie brania luteiny, w czwartek odstawiam i bedzie wyczekiwanie.... najgorsze to czekanie. dobranoc
 
reklama
czesc wszystkim:-) witam serdecznie nasza nowa staraczke czuj sie jak u siebie.:tak: jak tam wam minelo nasze wczorajsze swieto:-) mi superowo super kolacja kwiatki i drobny upominek (czekoladki i lancuszek) a za miesiac nasza rocznica;-) mnie podkowa od czasu do czasu jajnik i czasem w pachwinach ciagnie i strasznie chce mi sie pic:-p3mam kciuki fifko kochana:tak: mam nadzieje ze ten sluz to pozytywny objaw:-) fajnie ze wciaz dochodza no nas nowe dziewczyny:-D no i nasze ciezaroweczki sa z nami.

Lillydelux- mam nadzieje ze mdlosci w krotce przerwa swoje objawy i bedziesz sie dobrze czula:-) Julieet- a jak tam u ciebie??
AeIreda- nie chce cie straszyc ale slyszalam ze te okropne wzdecia itp trwaja cala ciaze:zawstydzona/y:dlatego trzeba jesc jakies nie wzdymajadce jedzonko i duzo jablek wcinac;-)i pic duzo 3 mam kciuki za wszystkie staraczki i testujace
 
Do góry