reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pewnie też dlatego kazał mi przyjść po owulacji... z tego co mi tam świta miało około 8mm.

Znaczy nie wiem, czy mam z tym problem, tylko właśnie po tym stwierdził, ze do owulki mam jeszcze troszkę czasu.
 
reklama
Dzien dobrz dziewcznki po bardzo dluuuugiej nieobecnosci.. spowodowanej przygotowaniami do wyjazdu... wlasnie teraz wygdzewam sie w idyjskim sloneczku i jest cudownie :) Jak narazie fasolki brak... i chyba raczej juz nie bedzie.. bo chce troszke dopoczac :) W sumie teraz siedzimy 5 tyg w indiach wiec troche sie wycisze, odpoczne...

Sa tu jakies nowe fasolki??? BigChild gratulejszyn :)
 
hej laski;-)
jak tam weekend sie zaczyna mi leniwie hehe:-D rano o 5 30 mierzylam tempke zaraz po obudzeniu mialam 37,1 szyjka jest dosc nisko miekka i taka rozulchniona ale jeszcze ma chwile zeby stac sie twarda:dry: sluz tez sie pojawia ale nie jest go tak duzo jak wczoraj ale jakos sie nie nastawiam na pozytywy moj mezus wczoraj stwierdzil ze ciasniutka jestem i goraca smial sie ze lato idzie hehe:-D no i sam zauwazyl ze sluzu jak na czas sachary bylo duzo i zacytuje '' w poslizg wpadal '' haha:-D no coz czas pokaze co dalej bedzie przyjdzie czas i pora to sie dowiemy
 
magenta to u mnie tak samo jak u ciebie i z szyjka i z tempka
ktora wczoraj pisala ze czuła bol podczas stosunku bo gadalam z moja kuzynka mowiala ze na poczatku ja strasznie bolało
arleada czy to nie ty byłas?
 
jestem ciekawa co z tego wyniknie wszystkiego... w marcu do polski jupi odrazu ginia odwiedze i znowu klucie blee blee jak ja tego nie cierpie jak piguly mi sie do zylek dobieraja:-( i chce sobie w polsce kupic tesciki owulacyjne a teraz jade do miasta na male zakupy :-) wiec pewnie zajrze do was troszke pozniej. zrobie obiadek i usiade przed kompem
 
Kwiatuszku to nie ja tak pisałam. :p U mnie objawów brak i na razie seksić mi się nie chce. Ale podczas stosunku czuję jaką niewygodę i czuję również jakby nabrzmiałe wargi sromowe, bo się ich za dużo zrobiło.
Mnie znów mdli, łyknęłam lek i folik popijając sokiem pomarańczowym i zaczęło mnie troszkę mdlić....
 
mnie jak narazie nie mdli ale za to znowu brzuszek i jajnik daja o sobie znac.. bole nieby takie jak na @ ale jak narazie nic zadnych plamien ani sladu @ co prawda jakis nie smak mam w ustach rano zjadlam platki z jogurtem i popijalam berszczyk:-pale cycuszki hmm sa nabrzmiale obolale z boku sutkow nie odczowam wcale ale pod paszka bola i powiekszyly sie ale przed @ tez tak mialam czasem ze powiekszyly sie i zylki z boku mi wyszly kolo pachy no i dzinsy mnie cisna i chodze w dresiakach:-p

a mnie przewaznie mdli pod wieczor jak zjem cos i to wcale nie duze ilosci jeszcze 5 dni do @ wiec objawy moga na @ byc
 
Ostatnia edycja:
laaaski, chyba nie sądzicie, że te mdłości to od ciąży?? za wcześnie jeszcze na takie objawy ;p
chociaż oczywiście mam nadzieję, że u Was już się lokator zagnieździł :)
 
reklama
ja watpie ze to od fasolki moze poprostu psychika mi tak dziala albo jem cos nie tak bo zaduzo to napewno nie:no: chociaz ja i tak spodziewam sie bradziej @ niz fasolki zastanawiam sie czy u mnie moze byc tez problem z niedowaga??? moze to przyczyna moich nie zafasolkowanych cykli ale ginio mowil ze pare kg nie dowagi nie ma znaczenia gorzej jak bym nadwage miala
 
Do góry