reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

julieet wszystko by sie zgadzalo,gdyby nie temp. miałaś podwyższoną temp ponad 37
z resztą nie ma co rozmyślać...może była bliźniacza??
w każdym razie beta mojej kumpeli jak najbardziej prawidłowa...11 dni po owu.

inna moja kol. w 2 miesiacu poronila,testy wychodziły jej negatywnie,a czuła że chyba jest w ciaży...
w końcu chyba w 7tc test wyszedł (+) poszła betę zrobić beta wyszła 205
dwa dni póxniej tylko 250 wiec przyrost kiepski i beta również,bo dla przykladu ja 195 mialam 2 dni po @ 16-17 dpo.
 
reklama
już Ci pisałam, że byłam wtedy przeziębiona :) poza tym, ja temp nie ufam tak w 100%, TO też średnio, nie da się przewidzieć, kiedy owu była na bank. wśród moich koleżanek, które robiły sobie betę, najniższą w dniu @ miała 98, ciąża skończyła się poronieniem, najwyższa jaka była w dniu @ coś ok 1000. A niby ciąża na tym samym etapie, nie ma reguły :)

ja wiem jedno, że jak zaciążę kiedyś, to na betę na pewno nie pójdę ;p
 
ja na noc nie jem duzo ani nic ciezkiego co jakas kanapka krakersy ostatnio wcinam non stop i co najwyzej jakis owoc hehe jedno co mnie cieszy to ze jestem pare dni przed @ a tu pms-a nie ma:-D i przynajmnie mezus sie nie obraza ani ja na niego:-) i jest si
 
julieet nie możliwa jest beta 1000 w dniu @... moze podajesz w innych jednostkach??
nawet jak któraś ma bliźniaki to beta na początku wcale nie musi sie czymś szczególnym różnić.
po prostu tyle sie na temat bety naczytałam i nigdzie nie słyszałam przypadku o 1000 becie w dniu @.
a 98 beta to całkiem ładna..
dla mnie 1000beta to jest jakieś 3-4 dni po terminie @
 
Lilou, oczywiście że jest możliwa, no kurna, przecież pracuję w laboratorium! ;p
no i tak jak piszesz, każdy lab ma swoje normy
 
Cześć dziewczynki

Fifka endometrium to błona śluzowa macicy - usuwana co misiąc z okresem. Może za mało przyrosła i o to mu chodziło. a ze śluzem to jest go jeszcze mało, bo jak na mój gust to zwyczajnie Ci się opóźniła owulacja. a bierzesz wiesiołka?

a co do bety to każda kobieta w tym samym dniu ciąży może mieć inną, jednej przyrasta wolniej a drugiej szybciej i to jest całkiem normalne. Nie wiem jakie są dokładnie normy ale z tego co mnie uczyli na studiach to nie ma konkretnej ścisłej normy

a to kłucie z obu stron brzucha mi przeszło i pobolewa troszkie tylko z przwej. Wiem, że to owu nadchodzi tylko że nigdy mnie nie bolał z 2 stron i to mnie dziwiło.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny sobotnio :-)
martamila trzy poronienia są już wskazaniem do badania kariotypu rodziców, jeżeli jeszcze nie miałaś robionych tych badań to poproś ginekologa o skierowanie. Możecie być nosicielami jednej z translokacji,która może być przyczyną nawracających poronień. Znam kobiety, które roniły nawet kilkanaście razy zanim zostały zdiagnozowane. Oczywiście Tobie tego nie życzę, ale sprawdzić zawsze warto.
fifka fajnie, że już po wizycie i fajnie że wszystko dobrze. Z tym endometrium to się nie martw, ja pisałam, że w 12 dc miałam pęcherzyk 7,8 i endometrium 8 mm, a w 16 dc pęchol urósł i endometrium nadgoniło do 9,2.A gin zdążył mnie już nastraszyć, że mam za mało estrogenów.

Byłam wczoraj ponownie na USG, mam 19 dc, pechol pięknie pękł, ciałko żółte jest, drugi pęcherzyk się wchłonął , badania hormonów pobrane a z mężykiem poszaleliśmy i podobno mamy szansę na ten cykl :rofl2:
 
reklama
witam dziewczyny:)
u mnie dzisiaj temp nadal niska, ale różowy śluz... a wczoraj TO prawie pozytywny... także różnie to bywa z tymi temperaturami...więc pewnie owulka jest dzisiaj... bo podbrzusze boli, no i ten różowy śluz.... przez chorobę z mężem dawno się nie przytulaliśmy, więc nie wiem, czy jak dzisiaj się przytulniemy to nie będzie już za późno...a może owu dopiero będzie, ale jak różowy śluz to już chyba po...
A julieet Ty miałaś w zafasolkowanym cyklu w trakcie owu niska temp i testy TO negatywne? dobrze zrozumiałam?
 
Do góry